березня

25

Понеділок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

10 жовтня на офіційне відкриття оновленого відділення Ощадбанку в Маневичах завітали  керівники  установи та очільники районної і місцевої влади.

 

У вітальному слові керівник Маневицького відділення Ощадбанку Олександр Ващук зауважив, що колектив отримав довгоочікуване оновлене приміщення, де буде комфортно працювати, а клі­єнтам - приємно перебувати.

"Ми відкриваємо не просто відремонтовану установу, а абсолютно новий за своєю філософією банк. Банк, в якому клієнтів зустрічають при­вітні та професійні спеціалісти, банк, який впроваджує сучасні технології і є відкритим та доступним для клі­єнта. З кожним днем будемо намагатись ставати кращими та досконалішими, аби мешканці райцентру та району, гості селища бачили Ощадбанк своїм надійним  фінансовим партнером", - зазначив Олександр Ващук.

Привітав колектив відділення зі знаковою подією заступник керівника обласного управління Ощадбанку Андрій Мельник. Він відзначив, що йому приємно бачити серед друзів банку представників влади, наголосивши, що Ощадбанк має багато спільних проектів із владою і готовий до тісної співпраці.

Також привітання висловили голова райдержадміністрації Андрій Линдюк та селищний голова Олександр Гаврилюк, які подякували керівництву Ощадбанку за сучасний вигляд приміщення. Вони зазначили, що  працівники маневицького від­ділення відповідально та професійно виконують свою роботу, а оновлення стане додатковим стимулом для плідної праці.

Урочисту мить - перерізання символічної стрічки - провели керуючий відділенням Олександр Ващук та заступник начальника обласного управління Андрій Мельник (на знімку). Після цього всі запрошені мали можливість оглянути оновлений  інтер'єр відділення.

Відвідувачі високо оцінили сучасний вигляд операційного залу та функціональність нової зони самообслуговування "24/7" з двома банкоматами та інформаційно-платіжним термі­налом, за допомогою якого можна самостійно здійснювати різноманітні платежі як  карткою Ощадбанку, так і готі­вкою.

Керуючий поінформував гостей, що відділення є універсальною банківською установою і надає весь спектр сучасних банківських послуг та продуктів юридичним і фізичним особам.

Особливий акцент зроблено на нових сервісах. У першу чергу наголошено на перевагах та зручностях мобільного додатку "Ощад 24/7", який дає змогу керувати власними рахунками, здій­снювати платежі та перекази коштів. Клієнтів було озна­йом­лено з різноманітними страховими продуктами, які реалізує відділення (страхування життя, здоров'я, циві­льно-правової відповідальності власників транспортних засобів, туристичне страхування),  а також  із  можливістю придбання в касах від­ділення квитків на потяги, футбольні матчі, концерти й інші розважальні заходи.

Окрім цього, Ощадбанк є одним з небагатьох банків, який пропонує широкий спектр кредитних продуктів, зокрема "теплі" кредити та кредити на придбання автомобілів і  житла.

Сергій ГУСЕНКО.

Фото автора.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua