червня

20

Четвер

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Участь у святкуванні шкільного ювілею

На святкуванні 50- річчя Граддівської ЗОШ І-ІІ ст. побувала Ірина Констанкевич. Це стало великим сюрпризом для багатьох . Як висловився хтось із присутніх на святі: "Ніколи б не повірив, що депутат Верховної Ради може приїхати до нас в село".

Для самої ж Ірини Мирославівни - це звичайна робота та можливість почути кожного громадянина. Звісно не обійшлось без презентів, хоча головним подарунком є увага, яку депутат приділяє простим людям Волині.

 На контролі – заклади освіти та медицини

31 січня відбувся робочий візит депутата Верховної  Ради України по 23 виборчому округу І. М. Констанкевич по Маневицькому району.  Графік був щільний та розпочався в с. Грузятин, де Ірина Мирославівна зустрілась з працівниками первинної ланки медицини Боровичівської сільської ради, а також оглянула виконані роботи по заміні, за її сприяння, вікон у ФАПі. Далі маршрут проліг через с. Цміни, куди за допомоги депутата були виділені кошти на заміну вікон в приміщенні загальноосвітньої школи. Поспілкувавшись з директором ЗОШ та колективом, Ірина Мирославівна провела виїзний прийом, на який з різними проблемами прийшли жителі Цмінівської сільської ради. Вислухавши та обговоривши проблеми кожного, народний депутат вирушив на зустріч з колективом Маневицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 – гімназії. Обговоривши проблеми освітянської галузі та ознайомивши з власною позицією та напрацюваннями, Ірина Мирославівна оглянула стан виконання ремонтних робіт в приміщенні трудового комплексу школи, адже знає, як тяжко «вибивались» кошти на цей ремонт. Останньою точкою візиту депутата стала Маневицька райдержадміністрація, де зібрались керівники району та представники медичної галузі, щоб обговорити проблеми недофінансування медицини та скорочення робочих місць. Після довгих обговорень та різних думок Ірина Мирославівна запевнила, що зробить все від неї можливе для збереження робочих місць та до фінансування медичної галузі. Відразу після зустрічі були підготовлені депутатські звернення до Прем’єр-міністра України та голови комітету Верховної Ради з питань бюджету «Щодо забезпечення необхідних додаткових бюджетних призначень для належного утримання закладів освіти та охорони здоров’я Маневицького району Волинської області». Питання знаходиться на контролі народного депутата.

28 лютого 2017 року відбудеться прийом громадян депутатом Верховної  Ради України по 23 виборчому округу І. М. Констанкевич. Бажаючих записатися на прийом просимо звертатися по телефону – 068- 624241. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua