травня

25

Субота

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

У роботі Федерації профспілок Волинської області практикується проведення виїзних засідань президії на базі окремих підприємств, установ та організацій. Нещодавно, з ініціативи обласної організації Профспілки працівників лісового господарства, таке засідання відбулось на базі ДП "Маневицьке лісове господарство".
Делегацію профспілкових лідерів зустріли головний інженер  підприємства Сергій Матчук та інженер з охорони праці Ольга Пащенко. У їхньому супроводі голови обкомів побували на основних об'єктах виробництва - на нижньому складі, в цехах переробки деревини, виготовлення консервної продукції та хвойного екстракту, ознайомилися зі станом охорони праці на підприємстві.
Побували і на лісосічній ділянці, де тривали лісогосподарські роботи, поцікавилися умовами роботи працівників штатних бригад, їхнім забезпеченням для роботи у холодний період року. Профспілкові лідери окремих галузей були приємно здивовані організацією гарячого харчування для таких працівників, функціонуванням спеціальних  будиночків для обігріву та прийому їжі. 
- У 2018 рік ми ввійшли з новим колективним договором, - розповідає інженер з охорони праці ДП "Маневицьке ЛГ" Ольга Пащенко. - У процесі трудових перемовин між профкомом і адміністрацією лісгоспу було досягнуто згоди по багатьох соціальних питаннях. Втім, прибутковість лісогосподарської діяльності, яку веде лісгосп, дає можливість реалізувати більше, аніж передбачено законодавством. Нині під своїм захистом ми маємо більше 200 пенсіонерів. Зацікавлені й у тому, щоб працівники, котрі мають професійну підготовку, затримувались на нашому підприємстві, тож  здійснюється доплата за вислугу років від 5 до 30 відсотків залежно від трудового стажу. 
- Звертаються у профком і по багатьох життєвих питаннях, - продовжує Ольга Пащенко. - Для прикладу, в цьому році на лікування своїм працівникам ми виплатили більше 40 тисяч гривень. А в рамках оздоровлення та відпочинку потурбувалися про більше 60-ти наших працівників та членів їхніх сімей. Успішно проводимо спортивну та культурно-масову роботу: організовуємо різного роду спортивні змагання, урочисті та інші заходи. 
- Радує, що для Маневицького лісгоспу характерне стовідсоткове профчленство, - підсумовує голова Федерації профспілок Волинської області Іванна Дубинка-Філозоф. - Як очікуваний результат цього - люди із задоволенням працюють на підприємстві. Та й по-інакшому бути не може, адже отримують достойну на сьогодні заробітну плату та забезпечені усім необхідним, в тому числі - за небезпечних умов праці.  
- Лісова галузь на Волині - одна з найпріоритетніших, - продовжує Іванна Анатоліївна. - І не лише з огляду на те, що успішно розвивається виробництво, лісова інфраструктура, рекреація, туризм... У ключі взаєморозуміння між обласною організацією Профспілки лісового господарства, котру очолює Павло Матіюк, та керівництвом галузі, в особі Олександра Кватирка, найважливіше те, що людина праці - захищена.
Прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua