травня

19

Неділя

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

ДП "Городоцьке лісове господарство"  сертифіковане Лісовою опікунською радою з 2013 року. Сертифікація проведена з метою покращення ведення лісового господарства, лісоуправління та постачання лісопродукції на європейські ринки. Її вимоги - відповідність міжнародним стандартам у сфері економіки, соціальної політики та екології.

 

Лісова опікунська рада (ЛОР) (англ. Forest Stewardship Council, FSC) - неурядова, некомерційна членська організація, яка була заснована в 1993 році групою екологічних організацій, лісових компаній, трейдерів та лісових профспілок.

Місія Лісової опікунської ради полягає у просуванні екологічно відповідального, соціально вигідного і економічно життєздатного управління лісами в  світі. В Україні за міжнародною схемою ЛОР розвиток отримала лісова сертифікація, метою якої є просування відповідального управління лісами в усьому світі.

Лісова сертифікація - оцінка відповідності системи ведення лісового господарства встановленим міжнародним вимогам щодо управління лісами та лісокористування на засадах сталого розвитку. Метою лісової сертифікації є забезпечення еконо­міч­но, екологічно і соціально збалансованого ведення лісового господарства шляхом виконання відповідних загальновизнаних і таких, що заслуговують на довіру, стандартів.       

Серед принципів та критеріїв ЛОР: дотримання  законодавства,  прав працівників та корінних народів, засад ефективного використання лісових ресурсів, збереження довкілля та матеріальних цінностей, основ ведення господарства, моніторингу та оцінювання.

Лісове господарство в Україні має майже 15-річний досвід ЛОР-сертифікації. Лісова сертифікація включає дві складові. Перша - це сертифікація системи ведення лісового господарства, а друга - сертифікація ланцюга постачання продукції. Під час першої відбувається оцінка відповідності лісового господарства сукупності екологічних, соціальних і економічних вимог, друга  - торкається налагодження системи відстеження руху деревини та іншої продукції з сертифікованих лісових господарств до споживача через усі етапи трансформації сировини в готову продукцію, призначену для використання кінцевим споживачем. Таким чином, якщо перша складова безпосередньо стосується лісових господарств, то друга - деревообробних і лісоторговельних підприємств, які використовують деревину з сертифікованих лісів.

Сертифікована продукція маркується відповідним логотипом задля гарантування споживачеві законності і сталості джерел походження деревини, яка використовувалася для виготовлення товару.

Як і передбачено Лісовим кодексом України, лісова сертифікація є невід'ємною складовою організації лісового господарства ДП "Городоцьке ЛГ", що ґрунтується на міжнародних вимогах (стандартах).

Прес-служба ДП "Городоцьке ЛГ".

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua