травня

25

Субота

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

29 серпня 2018  року відбулася перша серпнева конференція педагогічних працівників відділу освіти Колківської об’єд­наної територіальної громади, в якій взяли участь  Колківський селищний голова Олександр Палінкевич, заступник селищного голови з виконавчих питань Тетяна Бобік, начальник відділу освіти Сергій Мережа (на знімку) та педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти  і  дошкільних навчальних закладів Кол­ків­ської  об'єднаної громади.

 

Селищний голова висловив вдячність кожному вчителю, який працює в непростих  умовах, вкладаючи у дітей не лише свої знання, але й серце і душу. Він наголосив, що тільки тісна співпраця органів місцевого самоврядування та освітян принесе плоди у розвитку як галузі осві­ти, так і громади в цілому.

Заступник селищного голови Тетяна Бобік звернула увагу присутніх на результати  підготовки закладів загальної середньої освіти до роботи в концепції Нової української школи, вказавши, що всі школи забезпечені  шкільними  меблями,  комп’ютерною  технікою  та телевізорами,  на 90 % роздатковими матеріалами.  Закінчила свій виступ  Тетяна В'ячеславівна такими мудрими словами: «Життя – це картина. Батьки дають полотно, доля – рамку, оточення і вчителі – фарби… А малювати потрібно самому».

Із здобутками, проблемами і планами на новий 2018-2019 навчальний рік ознайомив присутніх  начальник відділу освіти Колківської селищної ради Сергій Мережа.

Вихованці закладів загальної середньої освіти Колківської селищної ради  привітали учасників конференції захоплюючими виступами.

Щиро бажаємо плідної роботи  освітянам Колківської селищної ради!

Відділ освіти

Колківської селищної ради.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua