травня

25

Субота

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Нещодавно новий рекреаційний пункт «Ставочок», родзинкою якого є мальовнича водойма, облаштували лісівники у Куклинському лісництві ДП «Маневицьке лісове господарство» поблизу села Вовчицьк.
Створюючи зону відпочинку, лісівники продумали усе до дрібниць. Тут зведено три ошатні дерев’яні бесідки, в яких розміщені столи зі зручними лавками. Також є спеціально облаштовані місця для розведення вогню та ємності для збору сміття. Є і невеличкий дитячий майданчик, де лісівники змайстрували гойдалку та планують ще поставити пісочницю. Відпочинок має бути приємним не лише батькам, а й діткам.
«Досить важливою перевагою для громадян є те, що весь цей комфорт лісівники пропонують безкоштовно. Єдина плата, яку кожен відвідувач мусить і навіть зобов’язаний віддати, – бережливе ставлення до зробленого, прибирання сміття та дотримання правил безпеки» – ділиться з нами лісничий Куклинського лісництва Артем Лісовецький, під керівництвом якого відбувалось облаштування рекреаційного пункту «Ставочок».
ДП «Маневицьке лісове господарство» сподівається на свідомість людей і вкотре просить відвідувачів рекреаційних пунктів поважати працю лісівників. Не залишайте після себе сміття і не нищіть бесідки, гойдалки та мангали. Бо ж і прийти сюди, очевидно, захочеться іще не раз. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua