червня

20

Четвер

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Минулого року телеканал «1+1» оголосив конкурс в проекті «Зміни свою школу», а вже цьогоріч у Маневицьку ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназію завітала знімальна група, аби відзняти матеріал для сюжету даного проекту.

 

У проект «Сніданку з 1+1» «Зміни свою школу» маневицька школа потрапила не випадково, а завдяки доньці директора школи Андрія Деркача пані Наталії, яка навчається на архітектора у рівненському Національному університеті водного господарства та природокористування. Якось під час навчання до студентів завітав тележурналіст і запропонував майбутнім архітекторам взяти участь у проекті «Зміни свою школу». В результаті Наталія Деркач створила проект, який хотіла б втілити у своїй рідній школі в Маневичах. На радість дівчини він отримав схвальні відгуки і пройшов відбір на телеканалі «1+1». 
За задумом автора, в одній із кімнат школи на першому поверсі на стіні з’явиться дерево і кожен його листок відповідатиме конкретному класові. Протягом навчального року кожен клас, учні якого здобуватимуть певні досягнення у різних напрямках діяльності, зможуть наклеювати на «дерево успіху» паперові листочки. У якого класу в кінці навчального року буде найбільше листочків, той клас і буде найуспішнішим. Це стимулюватиме учнів старанніше навчатися та проявляти себе з кращої сторони.   
11 лютого знімальна група у складі автора проекту журналістки Юлії Чаюн та оператора Віталія Саприкіна прибула у Маневицьку ЗОШ №2-гімназію, аби відзняти матеріал. До участі у зйомці були запрошені автор проекту зміни школи Наталія Деркач, вчителі образотворчого мистецтва Сергій Ляцевич та Світлана Стрільчук із Маневицької ЗОШ № 1 ім. Андрія Снітка, які разом із Наталею Деркач малювали дерево, колишній учень школи, а нині ветеран АТО Роман Янчевський, школярі, які продемонстрували свої творчі здібності, а також вміння плести маскувальні сітки для потреб воїнів АТО. Також учні вирізали паперові листочки для дерева.
Бібліотекар Ганна Фоміна презентувала роботу шкільної бібліотеки, а директор школи Андрій Деркач ознайомив гостей із діяльністю школи в цілому. Він же зазначив, що в кімнаті, де з’явилось «дерево успіху», в подальшому буде створений своєрідний музей досягнень учнів школи із фотографіями та нагородами.
Як повідомила журналіст Юлія Чаюн, відзнятий матеріал можна буде переглянути на телеканалі «1+1» під час «Сніданку з 1+1» не раніше березня цього року, про що буде додатково повідомлено. Тож бажаємо проекту Наталії Деркач перемогти, адже головний приз проекту «Зміни свою школу» – вдосконалення навчального закладу на суму 5 тисяч гривень. 
Сергій ГУСЕНКО.
Фото автора.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua