січня

21

Неділя

Офіційні вітання

Останні коментарі

3 грудня у відповідності до п. 7 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування» Маневицький селищний голова Олександр ГАВРИЛЮК прозвітував перед територіальною громадою за виконану протягом року роботу

Минає 100 днів як Центр надання адміністративних послуг у Маневицькому районі запрацював в оновленому приміщенні. У рамках реалізації проекту міжнародної  технічної допомоги Європейського Союзу «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади» було зроблено сучасний ремонт, придбано меблі та комп’ютерну техніку, по-новому обладнано робочі місця, облаштовано комфортні умови очікування та заповнення документів,  адаптовано  дитячий куточок під найменшого відвідувача. 

Лісівський сільський голова Віталій Шмигельський - наймолодший очільник громади у Маневицькому районі. Проте це лише позитивно впливає на його роботу, адже він легко увійшов у курс справ і продовжує активно та плідно працювати, доводячи правильність вибору жителів сіл Лісове та Гута-Лісівська. За професією він учитель фізичної культури і до посади голови Лісівської сільради працював у Маневицькій ЗОШ № 1 ім. Героя України Андрія Снітка. Сьогодні ж  впевнено говорить на різні теми, в які доводиться вникати, будучи керманичем громади. 

Шановні аграрії Маневицького району!  Щиро вітаю вас із професі­йним святом - Днем працівників сільського господарства!

Віншую усю хліборобську родину, усіх причетних до цього славного свята  людей, які колись працювали у галузі сільського господарства, молодь, яка сьогодні освоює сільськогосподарські професії. З почуттям глибокої шани і поваги дякую усім за самовіддану працю, за розуміння і мудрість, за натруджені руки.

   ДП "Маневицький лісгосп" повідомляє, що на території лісгоспу встановлені такі строки полювання: на самця козулі - з 21 жовтня по 31 грудня 2017 року;  на самця кабана та на молодняк здатний до самостійного існування (до 2-ох років), зазначеного виду - з 21 жовтня до 31 січня 2018 року включно; на самок кабана та на молодняк, здатний до самостійного існування (до 2-ох років), зазначеного виду - з 21 жовтня до 31 грудня  2017 року включно;

Згідно з Указом Президента України "Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації", підписаного 26 серпня 2016 року, та з метою визнання вагомого внеску протестантських церков і релігійних організацій в розвиток релігійної, культурної і соціальної сфери України, вияву поваги до їхньої ролі в українській історії та становленні незалежної держави в Україні заплановано ряд заходів з відзначення цієї важливої події. Зокрема в Маневичах такий захід відбувся 2 листопада у залі  райдержадміністрації.

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 9 листопада 2017 року скликається двадцять третя чергова сесія районної ради сьомого скликання, на розгляд якої буде внесено такі питання:

У понеділок, 9 жовтня, в приміщенні Маневицької РДА відбулась обласна відеоселекторна нарада під головуванням губернатора області Володимира Гунчика, на розгляд якої виносились питання фінансового характеру. По її завершенню відбулась нарада з головою РДА Андрієм Линдюком, у якій взяв участь голова районної ради Анатолій Мельник.

 
14 жовтня здавна було знаковим для наших предків. Українці, які завжди жили за заповідями Господніми та зі святою вірою у серці, в цей день вшановували пам’ять Покрови Пресвятої Богородиці. Із плином століть це свято набуло не лише релігійного, а й національного забарвлення: славні козаки вірили в могутню силу Діви Марії та вважали її своєю заступницею.
Війна – це завжди страшно. В Україні вона триває вже четвертий рік. Сьогодні маємо загарбані та розгромлені території, велику кількість жертв як серед військових, так серед цивільного населення, безліч скалічених, вдів, сиріт. З кожним днем українці все більше переконуються у тому, як важливо мати власну сильну армію, аби не довелось годуватити чужу. Не остатню роль у процесі створення потужного військового потенціалу є формування територіальних загонів оборони в кожному адміністративному районі, їхнє бойове злагодження.
1. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та Указу Президента України від 24 лютого 2017 року №44/2017 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році”,  розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації від 22 серпня 2017 року №422 з 02 жовтня по 30 листопада 2017 року проводиться призов громадян на строкову  військову службу.
Одруження  – це прекрасна і незабутня подія в житті, що супроводжується гарним настроєм,  квітами, подарунками, щирими словами привітань. Маневицький  районний відділ ДРАЦС ГТУЮ у Волинській області пропонує урочисту державну реєстрацію шлюбу, вартість якої становить 350 грн. Проведення традиційного обряду “Шлюбу” одним обрядовцем за скороченим сценарієм – 200 грн. Вартість послуги за організацію та проведення індивідуальних обрядів державної реєстрації шлюбу у вихідні та святкові дні оплачується у подвійному розмірі. Також ви можете самостійно вибрати місце проведення урочистості, куди приїде співробітник ДРАЦСу. Ціна такої церемонії - 900грн.
Також пропонуємо перелік платних послуг, які надаються відділом, а саме:

Питання освіти, розвитку агропромислового комплексу району та інші розглянули члени колегії райдержадміністрації на нещодавньому виїзному засіданні. Серед них - хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району за підсумками І півріччя 2017 року (доповідач начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництво РДА  Надія Савчук), виконання районного, селищних та сільських бюджетів за перше півріччя  2017 року (доповідач начальник управління фінансів РДА Василь Синюк).

 З метою перевірки  закладів  торгівлі та місць масового відпочинку молоді у вечірній час, проведення профілактичної роботи по попередженню випадків продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім в торгівельній мережі району є досить актуальним. Протягом серпня службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з Маневицьким  відділенням поліції, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді РДА  проведено чотири   профілактичні рейди. відвідано розважальні заклади селища Колки та сіл Старосілля, Куликовичі, Красноволя, Велика Осниця, Цміни, Старий Чорторийськ, та перевірено  дотримання власниками розважальних закладів обмежень щодо відвідування їх неповнолітніми. На жаль, в ході проведеної роботи  виявлено вісім неповнолітніх, з них  3 – до 16 років, що вживали алкогольні напої та перебували в пізній час на вулиці. 

14-22 липня з благословення митрополита Луцького і Волинського Михаїла в урочищі "Білий берег" неподалік смт Колки працював православний молодіжний табір.

У Німеччині на оздоровленні побувала  група дітей із постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС районів - К.-Каширського, Любешівського та Маневицького. 

За даними Держпродспоживслужби, від початку літа в Україні заклади оздоровлення та відпочинку відвідали  близько 700 тисяч дітей. В українських реаліях таке оздоровлення малечі здебільшого забезпечують громадські організації, благодійні фонди та релігійні общини.

Народний депутат від УКРОПу Ірина Констанкевич відвідала Маневицький район із робочим візитом. Цього разу пунктами призначення стали дві успішні структури Маневиччини - Колківське вище професійне училище та підприємство з вирощування ягід та овочів "Хайберрі".

У рамках проекту «Країна рівних можливостей» у м. Вінниця проходив семінар-навчання «Інклюзивні рішення в дії», учасниками якого були представники виконавчої влади, громад, громадських організацій з восьми міст України. Мала приємну місію разом із керівником Маневицької районної громадської організації інвалідів «Довіра» Наталією Шишолік представляти наш регіон. 
2 серпня минає два роки, як перестало битися серце Василя Більчика.
Вшановуючи пам'ять поета, прозаїка, композитора, Почесного громадянина Маневицького району, великого друга редакції, пропонуємо вашій увазі два його твори, раніше не опубліковані, та вірш Миколи Сенчила, члена Луганської обласної організації НСПУ, який нині, як біженець, мешкає на своїй малій батьківщині – у м. Пирятин Полтавської області. Микола Єлисейович  сприяв Василю Борисовичу у виданні його збірок.
Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання