січня

18

П'ятниця

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

2 листопада в Маневичах відзначили 74-ту річницю звільнення селища від німецько-фашистських загарбників. До Братської могили, що у райцентрі,  віддати данину пам’яті прийшли сивочолі ветерани, представники влади району та селища.

 

Усіх полеглих за визволення Маневич та району вшанували хвилиною мовчання. До підніжжя обеліску поклали вінки та квіти.

 

Протягом січня ц.р.  через ЦНАП Маневицької РДА надано 2173 адміністративних послуги, серед яких послуги соцзахисту, зокрема подача  документів на субсидію, державна реєстрація речових прав на нерухоме майно, послуги Держгеокадастру, паспортні послуги із вклеювання фотографії по досягненню 25 та 45-річного віку та ін.

 

До вирішення правових аспектів повноцінного існування с. Бережниця долучився голова Волинської ОДА Володимир Гунчик, який звернувся до міністра оборони України Степана Полторака з проханням розглянути ситуацію щодо вилучення з території авіаційного полігону «Поворськ» тих  земель, на яких розташовано село Бережниця та автомобільну дорогу до названого села.

 

Маневицький район виборов І місце у загальнокомандному заліку обласної спартакіади «Волинь спортивна 2017» серед територіальних фізкультурно-спортивних організацій (ігрові види спорту) між за результатами виступів команд з волейболу (юнаки та дівчата), гандболу (юнаки), футболу (юнаки та дівчата).

 

3-4 лютого відбулася обласна олімпіада з інформатики. Учень 7 класу ОЗ НВК  «Колківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Андрій Олійник зайняв ІІ місце, а учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Четвертня Тарас Фомін – І місце.

4 лютого також проходив обласний  конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів, слухачів секцій Волинської обласної Малої академії наук. Учень  11 класу ОЗНВК  «Колківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Павло Білінський зайняв ІІ місце у секції «Комп’ютерні системи та мережі» та ІІІ місце у секції «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми». У березні Павло візьме участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті, який відбудеться у Києві.

Готували учнів до конкурсів вчителі інформатики Анатолій Процик, Ірина Фомін, Алла Лисюк.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua