січня

18

П'ятниця

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Управлінням соцзахисту населення РДА за січень проведено виплату матеріальних допомог 32 жителям району на суму 34,6 тис. грн, прийнято 93 заяви на відшкодування витрат за придбані лікарські засоби громадянам, потерпі­лим від наслідків Чорнобильської катастрофи та 4 заяви на відшкодування витрат за надані послуги з безкоштовного зубопротезування на загальну суму 140,1 тис. грн.

 

Прийнято 532 заяви на призначення державних допомог, компенсацій та субсидій.

24 січня здійснено виїзд "мобі­льного соціального офісу" у Комарівську та Старочорторийську сільські ради, де надано 249 консультацій та прийнято 251 пакет документів на призначення різного виду допомог, компенсацій та субсидій.

28 січня в Будинку культури с. Велика Яблунька відбулося традиційне святкування Різдвяних вечорів. Вже який рік поспіль організатором даного дійства є о. Іоанн, настоятель місцевого Свято-Хресто-Воздвиженського храму. Учасниками свята були діти недільної школи, працівники Будинку культури, хористи храмів  сіл Велика Яблунька, Велика Ведмежка та Довжиця.

Такий же захід пройшов у Будинку культури с. Рудники. Святковий настрій дарували вихованці дитсадка під керівництвом Світлани Сусь, хори  та вихованці недільної школи Свято-Покровського храму, молодіжний та дитячий хори церкви ХВЄ, духовий оркестр церкви Євангельських християн баптистів, фольклорні колективи сіл Рудники та Новоукраїнка.

22 січня на території Прилісненської сільської ради (с. Прилісне,  Галузія,) відбувся рейд "Діти вулиці"  за участю працівників служби у справах дітей РДА  та начальника гуманітарного відділу Прилісненської сільської ради. У  ході проведення рейду перевірено умови проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. З батьками проведено попереджувально-роз'яснювальну роботу, дітям роз'яснено їхні права та обов'язки. За результатами обстежень до районного відділу поліції направлено 3 клопотання про притягнення батьків до відповідальності.

Сільськогосподарські під­приєм­ства району під урожай 2018 року посіяли озимі зернові культури на площі 1319 га, що на рівні минулого року, в т.ч. озимої пшениці - 197 га, озимого тритикале - 834 га  та озимого жита - 288 га. Крім зернових посіяно 475 га озимого ріпаку.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua