січня

18

П'ятниця

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

З нагоди 100-річчя проголошення Української Народної Республі­ки та Дня Соборності України в закладах культури району від­булись уро­чисті заходи.

 

"Ти одна і неподі­льна, Україно моя вільна", - під такою назвою 22 січня у районному Будинку культури пройшов святковий концерт. Хвилиною мовчання присутні вшанували тих, хто віддав свої життя за незалежну соборну Україну. Учні райцентрівських шкіл поклали живі квіти до стенду Героям Небесної Сотні та учасникам АТО, загиблим на сході України, до меморіальної  дошки Герою України Андрію Снітку.

Загальносистемний масовий захід літературно-історичний альманах "Соборність держави - єднання народу" пройшов у центральній районній бібліотеці та у бібліотеках-філіях району.

Голова райдержадміністрації Андрій Линдюк провів перше в 2018 році засідання комісії з питань захисту прав дитини. Із дванадцяти розглянутих питань, найбільш вагомими були питання щодо зміни прізвища неповнолітніх дітей, нецільового використання аліментів,  визначення способів участі батьків у вихованні дітей. Ряд питань стосувалися стану виконання та доцільності позбавлення батьківських прав одного з батьків. Крім того, розглянуто питання щодо доцільності повернення трьох дітей на виховання батькові.

20-21 січня пройшли ігри трьох турів чемпіонату району з футзалу у групах "А" та "Б". Наступні ігри двох турів відбудуться 27 та 28 січня о 10-ій год. в приміщенні ДЮСШ.

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua