грудня

14

П'ятниця

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

 У зв'язку з відсутністю харчування учнів у вересні 2017 року планується  виплата компенсації школярам віком від 6 до 10 років - 360 грн; від 11 до 14 років - 370 грн;  від 15 до 18 років - 380 грн на місяць, пропорційно навчальним дням, у які діти не харчувалися.
 26 вересня здійснено виїзд  “мобільного соціального офісу” управління соціального захисту населення РДА у  Довжицьку та Оконську сільські ради, де надано 22 консультації та прийнято 23 пакети документів на призначення різного виду допомог,  компенсацій та субсидій.
 У Маневицькому районі проводиться традиційний рейд "Урок". Перший етап проходив із  середини серпня до 1 вересня. Службою у справах дітей обстежено житлово-побутові умови проживання  34 дітей у 11 сім'ях, які перебувають у складних життєвих обставинах.
 На другому етапі (з 1 до 15 вересня) працювали з дітьми, які з 1 вересня не приступили до навчання. За цей період було виявлено трьох таких дітей.
Третій - завершальний етап - триває впродовж вересня-жовтня. Його завданням є повернення або влаштування дітей до навчальних закладів, закладів соціального захисту, усунення причин і умов, внаслідок яких діти не навчаються, а також притягнення до відповідальності батьків або осіб, що їх замінюють, посадових осіб за порушення прав та законних інтересів дітей.
 У зв’язку зі складною епізоотичною ситуацією в Україні щодо африканської чуми свиней Держпродспоживслужба району повідомляє, що переміщення с/г тварин з подальшим продажем здійснюється лише в супроводі ветеринарних документів, які свідчать про клінічний стан тварини та благополуччя господарства власника. В зв’зку з цим до реалізації (в тому числі на ринках району) допускатимуться лише тварини (в т.ч. поросята) при наявності  у власника супровідних ветеринарних документів. Ветеринарні документи видаються дільничними ветеринарними установами, які обслуговують населені пункти по місцю виходу тварини.
За порушення даних вимог суб'єкти господарювання притягуватимуться до адміністративної відповідальності згідно  з чинним законодавством. Контактний телефон 2-25-91. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua