грудня

18

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

 17 вересня ц.р в селі Комарове відбудеться районний фестиваль з фізичної культури та спорту серед сільських та селищних рад  району. 
У програмі фестивалю: армреслінг; перетягування каната; гирьовий спорт; сімейна естафета; метання колоди та набивного м’яча; перевезення воза.
Початок  об 11  год.
Запрошуємо всіх вболівальників відвідати цікаві та захоплюючі змагання.
 22 вересня, у п’ятницю, в Маневичах працюватиме мобільний сервісний центр МВС. Місце прийому громадян – вул. Комарова, 29 (прилегла територія Маневицького відділу поліції ГУНП у Волинській області) з 11.00 до 15 год. 30 хв.
Пересувний сервісний центр МВС надаватиме такі послуги: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів; заміна посвідчення водія; прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.
 За поточний рік групою "мобільний соціальний офіс" управління соціального захисту населення РДА здійснено 36 виїздів, під час яких прийнято  324 заяви на призначення різного виду допомог, компенсацій, субсидій та надано 2414 консультацій.
 5 вересня ц.р. здійснено виїзд "мобільного соціального офісу" у Троянівську та Новорудську сільські ради, де надано 18 консультацій та прийнято 15 пакетів документів на призначення різного виду допомог компенсацій та субсидій.
Повідомлення
Редакція газети "Нова доба" повідомляє, що згідно із ч. 3 ст. 57 Закону України "Про місцеві вибори" вартість одиниці друкованої площі - 1 см. кв. - для проведення передвиборчої агітації під час виборів депутатів і голови Колківської селищної ОТГ становить: на 1 стор. - 6 грн., 2, 3, 7 - 4 грн., 4, 5, 8 - 5 грн.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua