грудня

18

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

28 серпня жителі  Окон­ська відзначали День села. Святковим концертом присутніх  порадували місцеві артисти та народний аматорський фольклорно-етнографічний ансамбль "Дивоцвіт" районного Будинку культури.

 

Зі святом привітали сіль­ський голова Петро Ярута, завідуюча клубом Галина Громик. У фойє клубу була оформлена книжкова виставка "Село моє єдине", а на завершення на всіх чекала дискотека під відкритим небом.

х  х  х

28 серпня відбулася традиційна серпнева педагогічна конференція, на якій підвели підсумки минулого навчального року та накреслили плани на новий 2017-2018 навчальний рік. В конференції взяли участь голова райдержадміністрації Андрій Линдюк, голова районної ради Анатолій Мельник, Маневицький селищний голова Олександр Гаврилюк, начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Книш (детальніше в наступному номері).

х  х  х

22 серпня ц.р. здійснено виїзд "мобільного соціального офісу" у Рудниківську та Чорнижівську сільські ради, де надано 21 консультацію та прийнято 30 пакетів документів на призначення різного роду допомог, компенсацій та субсидій. За поточний рік, згідно із графіком, групою здійснено 34 виїзди у 66 сільських рад, де прийнято 282 заяви на призначення різного виду допомог, компенсацій, субсидій та надано 2360 консультацій.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua