жовтня

22

Понеділок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

З метою підготовки спільного проекту "Дороги, що з'єднують польські та українські кордони" до Програми транскордонного співробітництва Польща- Білорусь-Україна 2014-2020 делегація Маневицького району, очолювана першим заступником голови райдержадміністрації Андрієм Бураком, перебувала протягом 30-31 липня в гміні Біляни Республіки Польша. В рамках обміну досвідом між українськими та польськими працівниками пожежних частин делегація взяла участь у заході "Пікнік військово-сімейний", ознайомилася з роботою пожежної частини в місті Соколув-Підляський. Польські колеги з гміни Біляни безкоштовно передали для Маневицького районного відділу ДСНС України у Волинській області обладнання для зв'язку (10 радіостанцій), спорядження для захисту рятувальників (шоломи захисні та 4 апарати на стисненому повітрі). Делегація також відвідала лісництво в місті Соколув-Підляський, фермерське господарство, об'єкти культурної спадщини та школу в гміні Біляни.
 На засіданні розширеного оргкомітету щодо відзначення Дня незалежності України в Маневичах прийнято рішення провести свято у зміненому форматі. Зокрема, місцем дійства стане площа перед районним Будинком культури. До офіційної частини та розважальної програми теж внесені суттєві зміни.
 31 липня на оперативній нараді голова Маневицької райдержадміністрації Андрій Линдюк дав доручення відділу освіти спільно із відділом економічного розвитку та інвестицій Маневицької РДА  вивчити можливості та  внести  пропозиції щодо створення центру відпочинку на базі вивільненого приміщення школи та клубу села Новосілки. «Влітку це мав би бути заклад відпочинку для дітей, а взимку – реабілітаційний центр чи місце для проведення різноманітних тренінгів, зокрема і для учасників АТО», - зауважив голова.
 Управління соціального захисту населення Маневицької РДА інформує, що відповідно до Програми соціального захисту населення Маневицького району на 2015-2018 роки для надання матеріальної допомоги громадянам, які постраждали від стихійного лиха 29 червня 2017 року, виплачено кошти 49 жителям району на суму 51100 грн, а саме:
- Маневицька с/р - 20 осіб - 12300 грн.
- Довжицька с/р - 3 особи - 2000 грн.
- Великоосницька с/р - 2 особи - 1500 грн.
- Колківська с/р - 2 особи - 2000 грн.
- Годомичівська с/р - 12 осіб - 11800 грн.
- Рудниківська с/р - 1особа - 1000 грн.
- Оконська с/р - 8 осіб - 20300 грн.
- Красновільська с/р - 1 особа - 200 грн.
Одночасно повідомляємо, що громадяни, які постраждали від наслідків стихійного лиха, для надання допомоги  можуть звернутись у сільські та селищні ради за місцем проживання.
 25 липня здійснено виїзд  “мобільного соціального офісу” управління соціального захисту населення РДА у Костюхнівську та Лісівську сільські ради, де надано 50 консультацій та прийнято 48 пакетів  документів на призначення різного виду допомог, компенсацій та субсидій.
 6 серпня на дитячому майданчитку по вул. 100-річчя Маневич працівники районної бібліотеки проведуть літню альтанку "Зустріч із книгою".
У програмі: книжкова виставка-перегляд літературних новинок, експрес-огляд періодичних видань, вистава лялькового театру "Буратіно"  "Червона Шапочка", конкурси та вікторини з сюрпризами та подарунками. Початок о 12-ій год.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua