жовтня

22

Понеділок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

18 липня здійснено виїзд "мобільного соціального офісу" управління соціального захисту населення РДА у Цмінівську та Великоведмезьку сільські ради, де надано 34 консультації та прийнято 29 пакетів документів на призначення різного виду допомог, компенсацій та субсидій.
Графік виїзної роботи "мобільного соціального офісу" у серпні 2017 року:
1 серпня  - Красновільська, Великоосницька сільські ради;
8 серпня - Колківська селищна, Старосільська сільська ради;
15 серпня - Комарівська, Старочорторийська сільські ради;
22 серпня - Рудниківська, Чорнижівська сільські ради;
29 серпня - Гораймівська, Куликовичівська сільські ради.
 У рамках проекту ЄС з державним підприємством "Українські спеціальні системи" укладено 3 договори на прокладання захищених каналів зв'язку з метою подальшого підключення обладнання для оформлення і видачі біометричних паспортів через міськрайонні ЦНАП у м.Володимир-Волинський, м.ГорохІв та ЦНАП Маневицької РДА. Закупівля ж "паспортного обладнання" буде здійснена за рахунок коштів місцевих бюджетів у розвиток проекту ЄС.
 23 липня відбувся фестиваль повстанської пісні «Вовчак – Волинська Січ», який проходив на території Боблівської сільської ради Турійського району. Маневиччину гідно представили Володимир Бобік, Василь Курдельчук, Володимир Луговий, солісти Колківського селищного Будинку культури.
 Ввечері 21 липня за годину зливи на Маневиччині випало 20 міліметрів опадів при місячній нормі 76 міліметрів. Пориви вітру, що сягали 18-20 метрів за секунду, вдруге в цьому місяці ламали або й виривали з корінням дерева, зривали покрівлю з будинків, знеструмлювали лінії електропередач.
Але найбільше шкоди завдано градом, який подекуди сягав розміру волоського горіха. Зокрема, у с. Грузятин градом знищені городні культури та значні площі зернових.
До слова, рівно 10 років тому, 22 липня 2007 року, Грузятин пережив подібну стихію. Але тоді головний удар припав на житлові будинки та дерева.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua