жовтня

22

Понеділок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

 14 липня послугами мобільного сервісного центру МВС зможуть скористатися мешканці Маневич
Можна буде отримати нове посвідчення водія на заміну старому, зареєструвати транспортний засіб або подати запит на отримання довідки про несудимість.
Місце прийому громадян – вул. Комарова, 29 (прилегла територія Маневицького відділу поліції ГУНП у Волинській області).
Робоча група центру працюватиме з 10.00 до 16.00.
Інформацію про порядок отримання послуг можна знайти на сайті Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області vol.hsc.gov.ua, отримати консультацію - на офіційній Фейсбук-сторінці «Сервісні центри МВС у Волинській області» https://www.facebook.com/scvolyn/ або за номером телефону (0332) 77-19-74.
 4 липня в рамках проведення «Дня соціального працівника» та згідно з планом роботи Маневицького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді фахівцями із соціальної роботи Центру та працівниками Маневицького районного сектору з питань пробації проведено відеолекторій «Протидія торгівлі людьми» для осіб молодіжного віку, які засуджені до покарань, не пов`язаних з позбавленням волі.
Мета заходу - підвищення рівня знань стосовно прав людини, виховання поваги до людської гідності та особистості та виявлення рівня обізнаності молоді щодо того, як можна захистити себе під час виїзду за кордон. У кожного з учасників була змога взяти активну участь в обговоренні, висловити свою думку та поставити запитання. Також працівники Центру відвідали сім`ї, які перебувають в складних життєвих обставинах, в Куклинській сільській раді.
 27 червня здійснено виїзд  “мобільного соціального офісу” управління соціального захисту населення РДА у Довжицьку та Оконську сільські ради, де надано 57 консультацій та прийнято 51 пакет  документів на призначення різного виду допомог, компенсацій та субсидій. 
З 26 червня по 30 червня прийнято 201 заяву на призначення державних допомог, компенсацій та субсидій. 
 Учнівська молодь Маневиччини має змогу взяти участь в конкурсі на кращий проект дендрологічного парку, скверу чи пам'ятної алеї для територій дитячих садків, шкіл, Будинків культур чи клубів, храмових комплексів, громадсько значимих місць, сіл, селищ, організованому Волинським обласним управління лісового та мисливського господарства спільно з обласною огранізацією Товариства лісівників України. Конкурс триває в три етапи. До 15 липня - загальношкільний рівень. 23 липня визначатимуться переможці на рівні державних лісогосподарських підприємств (районний), а 30 липня обласна конкурсна комісія визначить переможців, щоб вручити їм чималі грошові винагороди.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua