жовтня

22

Понеділок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

16 червня мобільний сервісний центр МВС (МРЕО на колесах) Волині вперше завітає до Маневич. Місцеві мешканці зможуть обміняти свої посвідчення водія, подати запит на довідку про несудимість або ж зареєструвати свій транспортний засіб.  
Місце прийому громадян – смт Маневичі, вул. Комарова, 29 (прилегла територія Маневицького відділу поліції ГУНП у Волинській області). Послуги надаватимуться у період з 10.30 до 15.15 год. 
Обслуговуватимуть громадян два адміністратори та фахівець експертної служби МВС.
 18 червня у районному Будинку культури відбудеться концерт, присвячений Дню батька. Початок о 16-ій год. Організатори заходу - спілка Матері Миру, Маневицька РДА, Маневицька районна організація ветеранів АТО, Церква Християн Віри Євангельської.
 1 червня єпископ Нафанаїл освятив храм Іверського образу Божої Матері, споруджений на території Свято-Троїцького жіночого монастиря, розташованого у лісі за с. Старосілля. 
 За поточний рік групою "мобільний соціальний офіс" управління соціального захисту населення РДА  здійснено 22 виїзди у сільські ради, де прийнято 1986  заяв на призначення різного виду допомог, компенсацій, субсидій та надано 1671 консультацію.
30 травня 2017 року здійснено виїзд “мобільного соціального офісу” у Гораймівську та Куликовичівську  сільські ради,  де надано 47 консультацій та прийнято 27 пакетів  документів на призначення різного виду допомог, компенсацій та субсидій. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua