грудня

18

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

З метою розвитку творчих здібностей дітей з особливими потребами та до Міжнародного дня захисту дітей з 4 квітня по 4 травня 2017 року в Маневицькому районі проходив щорічний районний конкурс «Повір у себе, і в  тебе повірять інші», організований Маневицьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 23 талановитих дитини представили свої малюнки, вірші, творчі роботи на тему: «Моя заповітна мрія». Всі учасники отримали подяки та заохочувальні призи.
 У лісах Маневицького району три дні тренувалися  26 місцевих чоловіків у загоні територіальної оборони. 
Заняття територіальної оборони відбуваються на теренах Волинської області один раз у квартал. Організацією таких навчань займається Волинський обласний військовий комісаріат. Інструкторами запрошують також учасників бойових дій із громадського формування «Буг». 
У Маневицький район із прилеглих сіл з'їхалися 26 чоловіків, які зголосилися пройти навчання. Протягом трьох днів їх навчали саперній справі, тактиці, основам поводження зі зброєю та медицині. Навчатися приїхали переважно старші - від 30 до 55 років.
 31 травня близько 23 год. працівниками мобільної рейдової групи ДП «Маневицьке ЛГ» спільно з працівниками Маневицького відділу поліції було затримано 7 осіб, які мали на меті здійснення незаконного видобутку бурштину у 33 кв. Куклинського лісництва.
Як з’ясувалося, порушники - жителі м. Березне та Березнівського району Рівненської області. Прибули мікроавтобусом, мали з собою лише лопати. Правда, так і не встигли хоча б щось роздобути. На місце нагодилася лісова охорона, а потім було повідомлено і поліцію.
Горе-старателі зізналися, що прибули саме на це місце за порадою інформатора… з Маневицького району, навіть заплатили йому за інформацію. На жаль, місцевого інформатора упіймати поки не вдалося. Лісова охорона та поліція над цим працюють.
 За поточний рік групою "мобільний соціальний офіс" управління соціального захисту населення РДА здійснено 21 виїзд у сільські ради, де прийнято 1959 заяв на призначення різного виду допомог, компенсацій, субсидій та надано 1624 консультації.
23 травня здійснено виїзд "мобільного соціального офісу" у Рудниківську та Чорнижівську сільські ради, де надано 59 консультацій та прийнято 50 пакетів документів на призначення різного виду допомог, компенсацій та субсидій.
 За результатами X обласної спартакіади «Здоров’я» серед державних службовців, що відбулась 31 травня у місті Володимир-Волинський  на базі  спортивно-оздоровчого комплексу міського центру фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх»,  команда Маневицького району  з чотирьох видів спорту: шахи, шашки, настільний теніс та футбол - в командному заліку  серед районних державних адміністрацій Волині другий рік поспіль посіла І місце.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua