грудня

18

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

 21 травня о 14-ій годині в смт Колки біля пам’ятника Колківській республіці відбудуться заходи, присвячені черговій річниці Колківської республіки.
 У вівторок, 30 травня ц.р., прокурор області Максим Юрійович Киричук з 11.00 до 13.00 здійснюватиме прийом громадян у Лісівській сільській раді за адресою: с. Лісове, вул. Центральна, 1.
 Для здійснення виїзного обслуговування населення працює робоча група “мобільного соціального офісу” управління соціального захисту населення РДА. За поточний рік цією групою здійснено 19 виїздів у сільські ради (згідно з графіком), де прийнято 1875 заяв на призначення різного виду допомог, компенсацій, субсидій та надано 1524 консультації.
10 травня 2017 року здійснено виїзд  “мобільного соціального офісу” управління соціального захисту населення РДА у Четвертнянську та Годомичівську сільські ради, де надано 29 консультацій та прийнято 52 пакети документів на призначення різного виду допомог,  компенсацій та субсидій. 
 У ЗОШ І-ІІІ ст. с. Старий Чорторийськ започатковане учнівське лісництво, яке буде діяти на базі ДП "Поліське ЛГ". Головний лісничий ДП "Поліське ЛГ" Володимир Мирка, лісничий Чорторийського лісництва Валерій Оксенюк та прес-секретар Волинського ОУЛМГ Сергій Цюриць зустрілися з директором школи Оксаною Брик і підписали договір між школою та державним лісогосподарським підприємством, домовилися про призначення керівника та формування груп юних лісівників. Директор школи представила лісівникам керівника учнівського лісництва - вчителя географії Ольгу Вейну.
 У Маневицькому краєзнавчому музеї відкрито фотовиставку «Маневичі – європейське містечко». Переглянувши фотографії, дійсно можна стверджувати, що в Маневичах є чимало об'єктів інфраструктури європейського зразка. Але найголовніше, що причетність до Європи кожен маневичанин повинен відчувати у своєму серці, жити по-європейськи і мислити.
 22 травня 2014 року - трагічна дата для жителів Волині. Адже саме в цей день під Волновахою загинуло 18 військовослужбовців 51-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України. Серед них і наш земляк, колківчанин, командир батальйону, майор Леонід Полінкевич. Наразі, аби вшанувати пам’ять волинських Героїв, у м. Волноваха триває будівництво храму Всіх Святих землі Волинської. 
Зокрема, працівники обласного органу виконавчої влади долучилися до ініціативи Митрополита Луцького та Волинського Української Православної Церкви Київського Патріархату Михаїла та підтримали ідею пожертвувати одноденний заробіток на будівництво православного храму на Донеччині. 
«Волинський храм у серці Східної України, сподіваємося, стане осередком єднання громадян доброї волі, центром духовної сили для тих, хто справді прагне миру та процвітання для рідної України», - наголосив Митрополит Луцький і Волинський у листі до голови облдержадміністрації Володимира Гунчика.
Для фінансування будівництва храму благодійний фонд «Волинь – 2014» відкрив окремий рахунок № 26004301625739 у філії Волинського обласного управління ПАТ «Державний ощадний банк України», МФО 303398, ЄДРПОУ банку 09303328, ЄДРПОУ фонду 39374494.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua