жовтня

22

Понеділок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

 З 25 по 28 квітня ц.р. головою райдержадміністрації Андрієм Линдюком проводилися кущові наради з головами сільських та селищних рад. У вузькому колі обговорювалися питання соціально-економічного становища району, доходи та видатки окремих сільських рад, проблеми ремонту та будівництва доріг, об’єктів інфраструктури,  благоустрою та інші. 
 При голові райдержадміністрації відбулося засідання оргкомітету щодо відзначення в районі Дня пам’яті та примирення, 72-ї річниці перемоги над нацизмом. Для ветеранів війни буде виплачена одноразова матеріальна допомога у розмірі 400 гривень та придбані продуктові набори. 9 травня планується проведення панахиди та покладання квітів до Братської могили в смт Маневичі, урочиста хода до Меморіалу слави та святковий концерт біля районного Будинку культури.
 Слухачі Університету третього віку та члени клубу «Золотий вік», створених при Маневицькому територіальному центрі, активно включились у волонтерську діяльність. На знак вдячності бійці 93-ої ОМБ, що знаходяться на передовій, передали український прапор із особистими підписами бійців та словами подяки. Прапор від їхнього імені вручила Галина Хмеляр.
 Графік виїзної роботи «мобільного соціального офісу» управління соціального захисту населення РДА у травні 2017 року: 
3 травня – Черевахівська сільська рада;
10 травня – Четвертнянська, Годомичівська сільські ради;
16 травня – Комарівська, Старочорторийська сільські ради;
23 травня – Рудниківська, Чорнижівська сільські ради;
30 травня – Гораймівська, Куликовичівська сільські ради.
18 квітня здійснено виїзд «мобільного соціального офісу» управління соціального захисту населення РДА  у Красновільську та Великоосницьку сільські ради, де надано 40 консультацій та прийнято 38 пакетів документів на призначення різного виду допомог, компенсацій та субсидій.
 З нагоди Великодня у БК с. Гораймівка 20 квітня відбувся захід «Пасха прийшла, людям радість принесла», ініціаторами якого виступили настоятель місцевого храму отець Валерій і матушка Наталія.
Звучали великодні піснеспіви дитячого ансамблю, церковного хору, пісенного квартету «Світанок», Катерини Сосинець. Ведучий дійства о. Валерій  залучив глядачів до участі у великодніх іграх, забавах. Дітки із недільної школи показали присутнім виставу «Пасхальна пригода», вихованці садочка вперше вийшли на сцену зі словами вітання.  Всім учасникам свята подякувала сільський голова  Неля Борсук. 
 У ЗОШ І-ІІ ст. с.Серхів для учнів 6-9 класів проведена заочна математична мандрівка «По сторінках Червоної книги України». Вчитель математики Тетяна Кедик подбала про те, аби учні змогли покращити навички користування раціональними числами та більше дізнатись про рослини та тварини, занесені до Червоної книги України.
 3 травня  з 15.00 до 17.00 у пункті вільного доступу до мережі Інтернет центральної районної бібліотеки надаватиметься правова он-лайн консультація начальником відділу право просвітництва та взаємодії із суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Луцького місцевого центру безоплатної вторинної правової допомоги Носковою Людмилою Іванівною на тему "Право на безоплатну вторинну правову допомогу та порядок його забезпечення".

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua