грудня

18

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

 26 квітня о 12 годині з нагоди 31-их роковин Чорнобильської катастрофи відбудуться мітинг-реквієм, панахида та покладання квітів до пам'ятника жертвам Чорнобильської катастрофи. Запрошуються ліквідатори та громадськість для участі в заходах.
 Прокурор Волинської області Максим Киричук представив колективу Маневицької місцевої прокуратури нового керівника – молодшого радника юстиції Олега Немирівського, призначеного на цю посаду наказом Генерального прокурора України Юрія Луценка.  До призначення на посаду Олег Юрійович очолював слідчий відділ прокуратури Волинської області.
Довідково: Олег Немирівський народився 25 жовтня 1986 року в місті Бар на Вінничині. Вищу юридичну освіту здобув у Львівському національному університеті ім. Івана Франка. В органах прокуратури працює з 2009 року. Обіймав різні посади, в тому числі керівні, в органах прокуратури Львівської та Волинської областей.
 Маневицький районний відділ ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Волинській області інформує, що сервіси, які раніше українці отримували через випробовування чергами, тепер доступні в електронному режимі. Нещодавно в Міністерстві юстиції презентували онлайн-будинок, який функціонує за адресою online.minjust.gov.ua, та забезпечує отримання послуг без контакту з представниками влади.
В онлайн-будинку юстиції кожен, у кого є комп’ютер та доступ до Інтернету, може отримати такі послуги:
- отримати повторні документи про державну реєстрацію актів цивільного стану: свідоцтва про народження, шлюб, розірвання шлюбу, смерть, зміну імені, а також відповідні витяги з державного реєстру актів цивільного стану громадян;
- здійснити державну реєстрацію громадської організації, зі статусом юридичної особи;
-  переглянути актуальні вакансії та відправити резюме;
- зареєструватися та отримати миттєві повідомлення про статус будь-яких об’єктів нерухомого майна у державному  реєстрі речових прав на нерухоме майно;
- отримати електронний цифровий підпис;
- отримати інформацію з цілої низки державних реєстрів.
 11 квітня здійснено виїзд "мобільного соціального офісу" управління соціального захисту населення РДА у Костюхнівську та Лісівську сільські ради, де надано 35 консультацій та прийнято 38 пакетів документів на призначення різного виду допомог, компенсацій та субсидій.
 Голова Маневицької РДА Андрій Линдюк за участі голови райради Анатолія Мельника провів нараду із сільськими та селищними головами. За результатами рейдів детально розглядалося питання благоустрою населених пунктів. Начальник управління фінансів РДА Василь Синюк проаналізував стан виконання місцевих бюджетів за І квартал нинішнього року, а начальник Маневицького відділення Ковельської ОДПІ ГУДФС у Волинській області Наталія Бідун вказала на можливі резерви їх поповнення. Також були обговорені інформації про фінансову допомогу на розвиток АПК району з бюджетів усіх рівнів, про реалізацію районної цільової програми "Власний дім", про стан утримання комунальних доріг в районі, про забезпечення містобудівною документацією селищних, сільських рад та про організацію громадських робіт у населених пунктах. 
Перед очільниками громад виступила в.о. заступника начальника Камінь-Каширського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Марія Красьоха.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua