грудня

14

П'ятниця

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

20 квітня в Маневицькій амбулаторії ЗПСМ проводитиметься День донора. Всі бажаючі можуть звертатись в АЗПСМ (2-ий поверх приміщення поліклініки). Нагадуємо, що кров можуть здати громадяни віком від 18 до 60 років. При собі мати паспорт, ідентифікаційний код. За два дні до здачі не вживати алкоголю, в день здачі – поснідати.
 Хор старших класів Маневицької дитячої музичної школи посів ІІІ місце в обласному конкурсі хорових колективів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (керівник Микола Бугайчук, концертмейстер Олена Кедик). Іван Горайчук, учень 7-го класу (викладач Олег Горайчук, концертмейстер Олена Кедик) здобув ІІІ місце в обласному конкурсі виконавців на духових та ударних інструментах імені Анатолія Тиможинського серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів. 
 На сесіях Черевахівської, Довжицької та Лісівської сільських рад депутати підтримали пропозицію Маневицької селищної ради про добровільне об’єднання у територіальну громаду. На основі прийнятих рішень буде створено робочу групу для складення плану подальших дій щодо об’єднання.
 У рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» вихованці Колківського шкільного лісництва, одинадцятикласники опорного закладу НВК висаджували сіянці у Колківському лісництві під керівництвом лісничого Богдана Давидюка.
Учні 9А та 8Б класів Маневицької ЗОШ №2-гімназії, користуючись настановами лісничого Олександра Онищука, заклали ліс майбутнього в одному з кварталів ДП «Городоцьке ЛГ».
 4 квітня здійснено виїзд «мобільного соціального офісу» управління соціального захисту населення РДА у Цмінівську та Великоведмежську сільські ради, де надано 59 консультацій та прийнято 53 пакети документів на призначення різного виду допомог, компенсацій та субсидій.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua