грудня

14

П'ятниця

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

На сесії Куклинської та Оконської сільських рад на розгляд депутатів було винесено питання щодо добровільного об’єднання та створення об’єднаної територіальної Маневицької громади. Депутати більшістю голосів прийняли рішення наразі не об’єднуватися з Маневицькою громадою, так як було передбачено перспективним планом. 
 Домашню випічку,  приготовлену власноруч, через волонтерів передали на Схід учасникам АТО члени клубу «Золотий вік», який функціонує при терцентрі Маневицької РДА.
 Традиційно у бібліотеках району проходив Тиждень дитячого читання. В рамках Тижня в Оконській бібліотеці-філії були проведені літературна подорож, бесіда та вікторина, майстер-клас по виготовленню писанки. На урочистому закритті підведено підсумки та нагороджено переможців.
 Напередодні Великодніх свят Маневицький РВ УДСНС України у Волинській області нагадує прихожанам про заходи безпеки при відвідуванні храмів та перші дії у разі пожежі – виклик служби порятунку «101», заходи з евакуації людей.
 28 березня ц.р. здійснено виїзд «мобільного соціального офісу» управління соціального захисту населення РДА у Четвертнянську та Годомичівську сільські ради, де надано 36 консультацій та прийнято 39 пакетів документів на призначення різного виду допомог, компенсацій та субсидій.

Коментарі  

#1 Ну й нехай 30.04.2017, 17:32
Потім приєднають примусово. Якщо Оконськ ще можна хоч трохи зрозуміти, то в Куклах навіть на з/п працівникам сільради не вистачає. На що розраховують? Ідіоти.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua