грудня

14

П'ятниця

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

 15 березня у райцентрі провела особистий прийом громадян району заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець.
Жителі Маневиччини цікавилися питаннями надання земельних ділянок для забудови для воїнів АТО у Луцькому районі, реформування освітньої галузі та профтехосвіти та ін.
 23 березня ц.р. відбулась 19-а позачергова сесія районної ради сьомого скликання, на якій було розглянуто близько 20 питань (детальніше в наступному номері).
 28 березня з 15 до 17 год. у пункті вільного доступу до мережі Інтернет центральної районної бібліотеки надаватиметься правова он-лайн консультація регіональним координатором взаємодії із громадськістю уповноваженого Верховної Ради з прав людини Єловим Віталієм Андрійовичем на тему "Відповідальність за невиконання вимог ЗУ "Про звернення громадян", ЗУ "Про доступ до публічної інформації", "Про захист персональних даних", інші питання захисту прав людини.
 21 березня працівники мобільної рейдової групи ДП «Маневицьке ЛГ» спільно з працівниками місцевого відділу поліції виявили місце незаконного видобутку бурштину. У результаті обстеження території, на землях, прилеглих до річки Чернявка і меліоративних каналів, за межами земель лісового фонду, лісовою охороною було виявлено та вилучено працівниками поліції помпу на базі двигуна Suzuki, пожежні рукави та інші знаряддя.
 У районній дитячій бібліотеці відбулась традиційна посвята в читачі «Перший крок у світ книжок», на якому побували понад 150 першокласників райцентрівських шкіл разом із вчителями. Звучали пісні та вірші, на учнів очікували цікаві ігри, розповіді бібліотекаря Ніни Музики про книжковий світ.
Дитяча районна бібліотека щиро запрошує дошкільнят з батьками ознайомитися із цікавими книжковими виданнями.
 Графік виїзної роботи «мобільного соціального офісу» управління соціального захисту населення РДА у квітні:
4 квітня – Цмінівська, Великоведмежська сільські ради;
11 квітня – Костюхнівська, Лісівська сільські ради;
18 квітня – Красновільська, Великоосницька сільські ради;
25 квітня – Колківська селищна, Старосільська сільська ради.
14 березня 2017 року здійснено виїзд «мобільного соціального офісу» управління соціального захисту населення РДА у Боровичівську та Копиллівську сільські ради, де надано 101 консультацію та прийнято 96 пакетів документів на призначення різного виду допомог, компенсацій та субсидій.
 За два місяці 2017 року в Маневицькому районі народилось 107 дітей, померла 141 людина. Шлюб узяли 39 подружніх пар, розлучились - 26.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua