грудня

14

П'ятниця

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

З метою своєчасного та оперативного отримання інформації про вчинені, та ті, що готуються, кримінальні правопорушення, пов’язані з торгівлею людьми, у Маневицькій місцевій прокуратурі розпочала роботу «гаряча лінія» за тел. (03376) 2-16-46. Повідомлення можна надіслати на електронну пошту manevichi prok/@pvo.gov.ua. За кожним повідомленням  прокуратурою  вживатимуться заходи до перевірки інформації та, за наявності підстав, поновлення порушених прав громадян та притягнення винних до відповідальності.

 

Хох

З 21 березня по 15 квітня ц.р. триватиме Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Кожен бажаючий може долучитися до відновлення лісів, звернувшись до лісогосподарських підприємств району.

ххх

Вже традиційно, великий футбольний сезон  починається з розіграшу Кубка району. Згідно жеребкування, на стадії 1/16 фіналу, останньої неділі березня , о 13-й годині, розпочнуть двобій такі пари:

 Куликовичі – Копилля; Серхів - Старий Чорторийськ; Карасин – Чорниж; Боровичі – Годомичі; Будки – Городок; Рудники – Цміни; Лісове – Довжиця; Четвертня – Оконськ; Череваха – Гораймівка; Нова Руда – Прилісне; Галузія – Красноволя; Комарове - Велика Ведмежка; Велика Осниця – Маневичі; Лишнівка – Троянівка; Костюхнівка – Кукли; Старосілля - Колки.
 Наступні етапи розіграшу Кубка проходитимуть в такі дні: 1/8 фіналу – 2 квітня. 1/4 фіналу – 9 квітня. 1/2 фіналу – 30 квітня. Фінал – 4 червня.

Хох

7 березня ц.р. здійснено виїзд «мобільного соціального офісу» управління соціального захисту РДА у Куклинську та Будківську сільські ради, де надано 129 консультацій та прийнято 58 пакетів документів на призначення різного виду допомог, компенсацій та субсидій.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua