грудня

14

П'ятниця

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

З нагоди Міжнародного жіночого дня відбувся святковий концерт у районному Будинку культури. З вітанням до прекрасних представниць людства звернулися очільники району Андрій Линдюк та Анатолій Мельник, Маневицький селищний голова Олександр Гаврилюк. Кращим представницям установ та закладів району вручено грамоти та подяки.

 

хх

У Будинку культури с. Копилля пройшло свято до 8 Березня. Усіх жінок села вітали начальник відділу культури РДА Ігор Дерлюк та  сільський голова Костянтин Давидюк. Пісенні вітання дарували працівники культури та аматори художньої самодіяльності. На заході також вшанували пам'ять великого українського поета Тараса Шевченка. До уваги присутніх була представлена книжкова виставка «Великий геній і пророк» та виставка творчих робіт «Захоплення наших жінок».

хх

На чемпіонаті України з лижних гонок та біатлону серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату і вадами зору маневичанка Наталія Шишолік, змагаючись на бобі, на дистанції 2,5 км (вільний стиль) здобула І місце.

хх

28 лютого здійснено виїзд  “мобільного соціального офісу” управління соціального захисту населення РДА у  Троянівську та Новорудську  сільські ради,  де надано 129 консультацій та прийнято 152 пакета  документів на призначення різного виду допомог,  компенсацій та субсидій.

хх

У Маневицькому ДНЗ №4 «Сонечко» проведено фестиваль українських народних ігор. Завдяки колективній творчій роботі вихователів Вознюк О.О., Лук’янчук С.В., Засєкіної Г.І., Басюк К.Г. участь  кожної групи у фестивалі стала потужним поштовхом до пізнання української культури.

хх

15 березня 2017 року з 13.00 до 16.00 в кабінеті голови райдержадміністрації (ІІ поверх адмінприміщення, вул. Незалежності, 30, смт Маневичі) проводитиме виїзний особистий прийом громадян заступник голови Волинської облдержадміністрації МИШКОВЕЦЬ Світлана Євтихіївна. Попередній запис на прийом здійснюватиметься за телефоном 2-14-71 (приймальна РДА).

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua