грудня

14

П'ятниця

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Щочетверга з 8 до 9 год. проводиться «пряма телефонна лінія» з головою райдержадміністрації Андрієм Линдюком. Свої запитання ви зможете поставити Андрію Олександровичу, зателефонувавши за номером 2-13-33.
 На чергових зборах Маневицької районної організації ветеранів Афганістану головою цієї громадської організації обрано ветерана Афганістану Станіслава Миколайовича Козака.
 Відбулось засідання ради ветеранів Маневицької районної організації  ветеранів і пенсіонерів ОВС України, на якому голова Анатолій Музичук повідомив, що Асоціація ветеранів МВС України провела Форум ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ, на якому розглянуто питання щодо дії уряду про забезпечення проведення перерахунку пенсій ветеранам та пенсіонерам органів внутрішніх справ України у зв’язку із введенням нових видів грошового забезпечення для поліцейських, які встановлено постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року №988. До Пенсійного фонду України направили повідомлення про  підстави для перерахунку пенсій особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ та висловили готовність уповноважених органів МВС надати до головних управлінь Пенсійного фонду в областях довідки для перерахунку пенсій у порядку та в терміни, визначені законодавством.
 21 лютого здійснено виїзд "мобільного соціального офісу" управління соціального захисту населення РДА у Гораймівську та Куликовичівську сільські ради, де надано 192 консультації та прийнято 210 пакетів документів на призначення різного виду допомог, компенсацій та субсидій.
 У закладах культури району пройшли тематичні заходи, присвячені 146-й річниці з дня народження Лесі Українки. Про життя і творчість поетеси розповідали в клубі с. Северинівка, де звучали вірші та пісні, демонструвався уривок із "Лісової пісні". До творчості геніальної поетеси долучились в районній дитячій  бібліотеці восьмикласники Маневицької ЗОШ №2-гімназії.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua