жовтня

15

Понеділок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

7 вересня на базі Колківського ВПУ за підтримки Волинського обласного еколого-натуралістичного центру управління освіти, науки та молоді ОДА  відбувся обласний зліт трудових аграрних об'єднань школярів "Турбота юних тобі, Україно".

 

8 вересня на запрошення Каменецького виконавчого комітету Брестської області Республіки Білорусь делегація Маневицького району взяла участь у святкуванні обласного свята "Дожинки 2018".

У Колківській школі-ліцеї реалізовується проект національної програми GoCamp Afterschool "Інновації та культура підприємництва" за участю волонтера з Єгипту Ел Саїда Абоусероура, який проживає і працює менеджером проектів у Кувейті.

Нещодавно у супроводі начальника управління культури Волинської ОДА Валерія Дмитрука та директора Волинського краєзнавчого музею Анатолія Силюка Маневицький краєзнавчий музей відвідали начальник та головний спеціаліст відділу з питань музейної справи Міністерства культури України Володимир Чорногор та Леся Клименко. Поважні гості ознайомились із експозиціями музею. У розмові з  директором закладу Петром Хомичем  йшлося про розробку наукової концепції консервації  та реставрації маневицького човна-довбанки.

 Для потреб Маневицького профліцею, який єдиний в області готує кранівників, за кошти державного бюджету при­дбано автомобільний кран КТА-16 на шасі КамАЗ, вантажо­під­йомністю 10 тонн.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua