червня

20

Четвер

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

7 вересня на базі Колківського ВПУ за підтримки Волинського обласного еколого-натуралістичного центру управління освіти, науки та молоді ОДА  відбувся обласний зліт трудових аграрних об'єднань школярів "Турбота юних тобі, Україно".

 

8 вересня на запрошення Каменецького виконавчого комітету Брестської області Республіки Білорусь делегація Маневицького району взяла участь у святкуванні обласного свята "Дожинки 2018".

У Колківській школі-ліцеї реалізовується проект національної програми GoCamp Afterschool "Інновації та культура підприємництва" за участю волонтера з Єгипту Ел Саїда Абоусероура, який проживає і працює менеджером проектів у Кувейті.

Нещодавно у супроводі начальника управління культури Волинської ОДА Валерія Дмитрука та директора Волинського краєзнавчого музею Анатолія Силюка Маневицький краєзнавчий музей відвідали начальник та головний спеціаліст відділу з питань музейної справи Міністерства культури України Володимир Чорногор та Леся Клименко. Поважні гості ознайомились із експозиціями музею. У розмові з  директором закладу Петром Хомичем  йшлося про розробку наукової концепції консервації  та реставрації маневицького човна-довбанки.

 Для потреб Маневицького профліцею, який єдиний в області готує кранівників, за кошти державного бюджету при­дбано автомобільний кран КТА-16 на шасі КамАЗ, вантажо­під­йомністю 10 тонн.

Коментарі  

#2 profile2143 01.11.2018, 15:22
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

http://www.mightyville.com/images/photos/8082/1/d55fb04ffa87b6f4d2c807f2.jpg
#1 Oliver 30.10.2018, 22:31
I see you don't monetize your website, don't waste your traffic,
you can earn extra bucks every month. You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites),
for more info simply search in gooogle: boorfe's tips monetize your website

Also visit my site :: BestDaryl: https://FollowAbbey.blogspot.se

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua