березня

25

Понеділок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

30 травня  ц. р. з 11 до 13 год. в приміщенні Маневицької місцевої прокуратури (смт Маневичі, вул. Наливайка, 2) особистий прийом громадян здійснюватиме заступник прокурора області Голинський Ярослав Олегович.

 

Директором Маневицького районного Будинку культури призначено заслуженого працівника культури  України Василя Дарчука.

4 травня відбувся обласний фестиваль вокально-хорового мистецтва, виконавців розмовного жанру ветеранів війни і праці, національно-визвольних змагань, присвячений 73-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі. У заході взяли участь учасники ветеранського хору "Вікторія"  Маневицького РБК. Вони були нагороджені дипломом за вагомий внесок у розвиток аматорської творчості та участь у фестивалі.

4 травня   ц. р. в райцентрі на базі Маневицького  управління водного господарства під головуванням начальника Волинського обласного управління водних ресурсів  Кравчука Р.С. відбулось виїзне засідання колегії. Були розглянуті питання про хід пропуску повені та проблемні питання, пов'язані із забезпеченням захисту територій від затоплення і підтоплення; про реорганізацію водогосподарських організацій області та інші.

У відділі освіти РДА відбувся семінар-тренінг вчителів, які працюють на індивідуальній та інклюзивній формі навчання на тему: "Інклюзивна та індивідуальна форма навчання дітей з особливими освітніми потребами в умовах закладів загальної середньої освіти".

8 травня у Маневицькій ЗОШ №2-гімназії відбувся День цивільного захисту, який  розпочався із евакуації учнів та педагогів школи за сигналом "Пожежа у школі".  Співробітники 13-ої ДПРЧ смт Маневичі продемонстрували можливості пожежно-рятувальної техніки, розповіли школярам про дотримання правил пожежної безпеки у школі та у побуті. Діти вчилися користуватися засобами захисту, тренувалися надавати першу долікарську допомогу тощо.

У чемпіонаті Волині з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років вихованець  Маневицької ДЮСШ (тренер Олег Гребінь) Валентин Патрай виборов золото, а Владислав Колоненко бронзу у категоріях до 56 кг. На відкритому традиційному турнірі з важкої атлетики, присвяченому пам'яті Героя Другої світової війни О.Ф. Конякіна та воїнам загиблим за незалежність України, який відбувся у смт Рокині, вихованці Маневицької ДЮСШ знову продемонстрували найкращі свої якості. Золото у Владислава Колоненко у ваговій категорії до 62 кг та Максима Патрая у ваговій категорії до 56 кг. Срібло здобули Максим Зінчук у ваговій категорії до 62 кг та Максим Усаченко у ваговій категорії до 69 кг.

У Маневицькому районі у квітні ц.р. народилось 47 малят, померло 57 осіб, шлюб взяли 33 подружніх пари, розлучились - 9.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua