червня

18

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Сьогоднішня розмова - з нагоди золоторіччя Людмили Кирди, маневичанки, добре знаної не лише на теренах району, а й області, депутата Волинської обласної ради від ВО «Батьківщина» трьох скликань,  колишньої очільниці виконавчої влади району, активної громадської діячки.

Напередодні святкування 125-ліття селища ми зустрілися з очільником Маневицької громади Олександром Гаврилюком, аби поговорити про проблеми, здобутки і плани на майбутнє.

У начальника відділу освіти Маневицької РДА Валентини Книш я збиралася взяти інтерв’ю відразу ж після її призначення на цю посаду. Однак пройшло півроку, перш ніж нам вдалося знайти час для спілкування. В одній бесіді нереально висвітлити всі грані освітянського життя району. Проте, як мовиться, початок – половина справи.
- Валентино Леонтіївно, Ви перша жінка, яка очолила відділ районної освіти, до Вас ця посада була традиційно чоловіча. За півроку відчули, як-то бути головним учителем району?
Олег Шипелик, випускник 1997 року ЗОШ І-ІІІ ст. с. Прилісне, завідувач урологічного відділення Нововолинської центральної міської лікарні, кандидат медичних наук.
Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua