грудня

18

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

У далекому 1968 році в с. Заріччя після закінчення Володимир-Волинського педучилища приїхала працювати вчителем початкових класів Ганна Гладищук. Через рік вже вчителювала у Великій Осниці – навчала дітей математики.
- Роки молодості – чудові роки, та й село у 1970-1980-их роках жило кипучим життям, - згадує Ганна Карпівна - Де тільки збиралась молодь, скрізь лунали веселі пісні, жарти.
У стінах рідної школи зустріла педагог і своє кохання – вчителя української мови та літератури Василя Ткачука, родом теж із Ковельщини. Побралися, жили у найманій квартирі, раділи народженню діток – Ігоря та Оленки. З часом  подружжя отримало трикімнатну квартиру в будинку для вчителів.
Деякий час працювала Ганна Карпівна заступником директора з виховної роботи, мала неабиякий педагогічний талант, організаторські здібності. У 1983 році її обрали головою Великоосницької сільської ради, згодом три роки пропрацювала секретарем парторганізації місцевого колгоспу «Україна».
Та доля в 1988 році покликала її на рідну Ковельщину. Як кажуть, «де народився, там і пригодився».
Коли ж відбулася реорганізація колгоспів та радгоспів, Ганна Карпівна повернулась у школу і рік працювала заступником директора з навчально-виховної роботи в десятирічці с. Зелена. Отримала кваліфікацію вчителя вищої  категорії та звання "Відмінник народної освіти України". З 1995 року до виходу на заслужений відпочинок в 2001 році Ганна Карпівна була незмінним директором школи. Жила, творила, втілювала освітянські нововведення.
Йшов час. Одружився син. Вже й старість на порозі, хоч не хочеться вірити подружжю, що життя вже на схилі літ. Пережили немало, та найбільшим потрясінням була смерть сина.
Нині дідусь і бабуся радіють успіхам внуків Андрія та Катрусі. У Кропивницькому живе донька Олена із зятем Сергієм, вони весь час підтримують батьків.
Я вдячна долі і Богу, що подарували мені таку подругу. Ми поріднились кумівством. Не раз я відчувала її допомогу, довіряла свої таємниці. Скільки пісень переспівано з нею, скільки пережито разом успіхів і невдач! Пам’ятають Ганну Карпівну колеги та учні, колишні односельчани, надсилаючи щирі вітання.
10 березня  у Ганни Карпівни 70-річний ювілей. Дорога подруго, нехай обминають тебе біди і неприємності, хай доля дарує лише радість життя, мирне небо, многії і благії літа!
Любов МИРОНЧУК,
вчитель-пенсіонер,
с. Велика Осниця.  
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua