грудня

18

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

У державних лісогосподарських підприємствах нашої області добре розуміють: якісна та результативна робота людей значною мірою залежить не лише від заробітної плати, а й достойних умов праці та соціальної захищеності. Так, зокрема у ДП «Маневицьке ЛГ» нещодавно відновили гаряче харчування для працівників і навіть надають послуги з кейтерингу – доставляють комплексні обіди безпосередньо у ліс.

 

З цією метою на підприємстві ще раніше  відновили роботу їдальні «Ялинка». Тут в обідню перерву мають можливість харчуватись працівники підприємства. Вартість обіду невисока. Крім того, за умовами колективного договору профспілкова організація повертає 50% суми. Тож ціна загалом виходить цілком прийнятна.
А з лютого в ДП «Маневицьке ЛГ» було відновлено колишній, ще в радянські часи добре напрацьований досвід виїзного гарячого харчування робітників лісозаготівельних бригад. Відтепер кожен штатний працівник лісгоспу, який безпосередньо працює в лісі, має можливість смачно та корисно пообідати. А це дуже важливо, особливо в зимовий період, коли повноцінний харчовий раціон необхідний для ефективного функціонування людського організму.
Як це працює? У їдальні «Ялинка» готуються  комплексні  гарячі обіди. Страви в термосі везуться на ділянку. Для цього підприємством були закуплені харчові термоси, миски, ложки, кружки, також власноруч змайстрували термобар’єр, який забезпечує триваліший термін підігріву їжі на дальні маршрути.
Лісничі зі свого боку подбали, щоб робітники мали можливість пообідати в комфортних умовах, –  біля кожної ділянки, де працюють бригади, є пересувні дерев’яні будиночки, де можна відпочити та зігрітись. Таке виїзне харчування діятиме  на час зимового періоду, тобто  з 15 жовтня по 15 квітня.
 «Повноцінні гарячі обіди дуже потрібні для людей, які весь день тяжко працюють, особливо у холодну пору року. Тепер ними забезпечені працівники лісництв. Я бачу в цьому лише позитив: люди попрацювали, приходять у будиночок, а вже все готове, гаряче на столі. Бо одне – принести з собою на обід бутерброди, а зовсім інше – з’їсти гарячий борщ», – зазначив директор ДП «Маневицьке ЛГ» Володимир Радіон.
Це лише початок справи, кажуть у лісгоспі. З часом адміністрація та профком будуть вдосконалювати систему організації гарячого харчування задля її покращення та створення більших зручностей для робітників.
Прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua