грудня

18

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

День святого Валентина – свято особливо ліричне. Його чекають не тільки юні, закохані, а й ті, у чиєму серці давно спалахнув трепетний вогник високих почуттів й горить донині. Коли осяйно й рівно, а коли ледве жевріє під тягарем прозаїчних, буденних справ. Головне – не дати йому згаснути, бо тоді життя стане сіротонним, а не веселковим.
Кохання живе і свідченням цього є  прекрасні події, які засвідчили у День закоханих працівники Маневицького районного відділу ДРАЦС Головного  територіального управління юстиції у Волинській області. Цьогоріч 14 лютого п’ять пар, поєднавши люблячі серця, стали на рушничок щастя. Серед них маневичани Алла та Павло Щербачуки (на фото праворуч).
Напередодні у чотирьох сім’ях, яких колись об’єднало кохання, з’явилися малюки. У святковий день їхнім батькам було вручено свідоцтва про народження безпосередньо у пологовому відділенні Маневицької ЦРЛ.
Ще однією приємною місією для працівників відділу було проведення показового обряду ювілею весілля. Із 45-річчям шлюбу вітали щасливу сім’ю Володимира та Ганни Покидюків (на фото), які 11 лютого 1973 року зареєстрували шлюб у виконавчому комітеті Черевахівської сільської ради.
Ірина Леферович,
начальник Маневицького районного відділу ДРАЦСу.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua