червня

18

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Зворушлива історія закоханого пенсіонера Анатолія Новікова, який розшукує своє перше кохання – колківчанку  Кучеряву (в дівоцтві) Марію Трохимівну, нещодавно заполонила волинські інтернет-сайти. 

Нещодавно у медичному закладі пройшов уже традиційний конкурс, де за звання кращої медсестри боролися представниці усіх відділень лікарні.
Масниця – стародавнє слов'янське свято, що символізує проводи зими і очікування весни. Гуляння народу триває тиждень і завершується Прощеною неділею. Церква іменує святкування Масниці Сирною седмицею.
Районна газета – незмінна гостя в домівках родини Клімчуків. До них вона щотижня навідується і в Лісове, де мешкає  один із переможців цьогорічного розіграшу призів Сергій Клімчук, і в Цміни, де проживають його батьки.

Однією із переможців редакційного розіграшу серед передплатників «Нової доби» стала вчителька англійської мови ЗОШ І-ІІІ ст. с.  Рудники Ніна Рейкіна.

Незвичне хобі – виготовлення мила – нещодавно опанувала жителька с. Довжиця Ірина Деркач.
Бабак-віщун Тимко III зробив прогноз щодо приходу весни в Україну. Все це відбулося в ході щорічного Дня бабака, який відзначають 2 лютого.
Другий рік поспіль маневичанин Іван Тарасюк стає одним із  переможців розіграшу призів серед  передплатників  «Нової доби»
З нагоди двадцятирічної творчої діяльності нещодавно у районному Будинку культури відбувся ювілейний концерт народного аматорського чоловічого вокального ансамблю «Маневицька сотня», який вже давно став візитівкою нашого краю.
Щасливі мами, коли щасливі діти. Та іноді вони не знають в чому щастя дітей і помиляються у своїх порадах.
Леся та Петро познайомились на пасовищі: їхні села сусідні, а пасовище – одне. Літніми ночами (влітку вечорів немає) хлопець приїжджав до дівчини на побачення, по дорозі збираючи букет із ромашок та волошок. Ходили на танці, зустрічали світанки і не могли наговоритись. Вона вчилася на швачку, він закінчив радіотехнічний факультет технікуму. Мріяли про спільне життя: уявляли свій майбутній будинок, а біля нього – квіти, квіти.

Барви талантів людей з інвалідністю сяяли 25 листопада на сцені Маневицького районного будинку культури,  де вже вп’яте  пройшов міжрегіональний мистецький фестиваль «Радість творчості – душа». 

Казки навчають нас мудрості, та ми з роками їх забуваємо. А шкода. Життя жінки, про яку я хочу розповісти, дуже схоже на сюжет казки «Золота рибка», героїня якої опинилася біля розбитого корита.
Чимало звідала за своє життя  Марта Троцька – і голод, і війну, і десятиліття тяжкої селянської праці. Прапрабабуся і двадцять три рази прабабуся Марта Марківна у січні святкуватиме свій 95-ий день народження. 
Хоча сезон грибів підходить до завершення, та у лісі все ж можна побачити грибників, які ще збирають останні дари осені, а разом із тим насолоджуються свіжим повітрям, радіють останнім теплим дням, захоплюються барвистістю листя, яке шурхотить під ногами і в унісон з деревами творить музику лісу.
З 20 по 27 жовтня 2018 року проходили міжнародні змагання «Ігри Нескорених» у м. Сідней, Австралія, засновані у 2014 році британським принцем Гаррі.
У парку було порожньо. Лише він під великою чорною парасолею та пара лебедів, які, незважаючи на дощ, танцювали під прохолодними краплинами свій лебединий вальс. 
Знайомтесь: Юрій Ремінський – житель с. Карасин, батько шести синочків і однієї донечки, який чотирнадцять років несе почесну варту біля каструль і сковорідок закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Колобок» Прилісненської сільської ради.
Тяжко занедужала баба Устина. «Ох, не вичухається вже вона...» – міркував її благовірний дід Петро, наляканий перспективою вже невдовзі лишитись вдівцем.
Для учнів ЗОШ l-lll ст. №1 ім. Героя України Андрія Снітка смт Маневичі осінь – це не тільки пора чудової зустрічі зі своїми педагогами та однокласниками, початку навчання, а й очікування наступного походу чарівними куточками нашого поліського краю.  Цьогоріч він був приурочений пам’яті Героя України Андрія Снітка, чиє ім’я носить наш навчальний заклад.
Минулої неділі у райцентрі втринадцяте відбулось традиційне свято Бджоли та меду, під час якого маневичани та гості селища могли не лише придбати цілющі продукти бджільництва, а й гарно відпочити.
Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua