лютого

23

Субота

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Мені завжди приємно заходити у сільську книгозбірню, адже тут панує затишок та доброзичлива атмосфера.  А створює її Тетяна Іванівна Шишолик, нині директор Центральної бібліотеки  Прилісненської сільської ради. Захоплюєшся її  дивовижною ерудицією і цілеспрямованістю, душевною теплотою та доброзичливістю, людяністю та простотою.

 

- У нашій сім’ї завжди шанували книгу, - розповідає Тетяна Іванівна.  – Батько захоплювався детективами  Агати Крісті, мама, – за професією швачка – любить і донині читати сучасну літературу.  Я та моя сестричка Алла з нетерпінням чекали довгих зимових вечорів, коли можна було зручно вмоститись біля мами і захоплено слухати її, не чуючи шелесту сторінок, уявою переноситись у світ літературних героїв.  У батьківській хаті на Любешівщині і донині  зберігаються книги, що запам’яталися  на все життя. Сімейною реліквією є моя перша особиста книга «Казки», яку отримала в подарунок за кращий новорічний костюм. 
Тетяна Іванівна користується заслуженим авторитетом серед односельчан та жителів району. За популяризацію книги серед населення, високий професіоналізм та сумлінну працю  має відзнаки районного та обласного рівнів. Вона – переможець конкурсу «Жінка району» в номінації «Жінка – працівниця культури», переможниця районного конкурсу «Читання в житті бібліотекаря».
Книгозбірня директором якої є Тетяна Іванівна, зайняла почесне ІІІ місце в обласному огляді-конкурсі сільських бібліотек «Бібліотека на службі сільської громади» в номінації «Краща бібліотека – центр громади».
Приємно, що заклад культури комп’ютеризований.  Нині бібліотечний фонд становить понад 9 тис. примірників книг і періодичних видань. Із 780 користувачів - більше трьохсот дітей. Проводиться багато різноманітних заходів, працюють клуби за інтересами. На базі бібліотеки проходять семінари, практикуми, творчі лабораторії як районного, так і обласного рівнів.
Вільний час Тетяни Іванівни завжди присвячений читанню. Особливо її захоплює «Джен Ейр»  Шарлотти Бронте. До книги вона залучає і своїх синів Павла і Максима. 
Своєю клопіткою працею, виховуючи грамотного читача, навчаючи його орієнтуватися у потоці інформації,Тетяна Іванівна достойно виконує високу місію бібліотекаря.
Наталія Коваль, 
керівник гуртка «Юний журналіст» 
ОЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Прилісне»
На фото: Тетяна Шишолик із сином Максимом під час масового заходу у бібліотеці.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua