квітня

25

Четвер

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Лілію Євгенівну Алексійчук (на знімку праворуч) - милу, привітну жінку, викладача по класу акордеон Маневицької дитячої музичної школи - знають абсолютно всі учні музичної школи, а її  вихованці люблять за професіоналізм й відвертість, а головне – любов до дітей. 

 

Не виняток і я, її вихованка. Хочу сказати, що ученицею на початку я була нетерплячою. Коли у мене щось не виходило, я ж одразу приймала рішення кинути навчання. Тільки дякуючи великому терпінню свого викладача, її умінню  знайти підхід до дитини, донести свої знання предмету, я крок за кроком добивалася невеликих успіхів, а пізніше музика стала невід'ємною частиною мого життя. 
Мала змогу я розмовляти про сучасне музичне мистецтво, про духовний світ музики, про її роль в житті кожної людини. 
Запитала свого вчителя і про те, чому музика стала справою її життя. 
- Ще з  дитинства мріяла стати вихователем, серцем відчувала своє покликання – вчити дітей, - каже Лілія Євгенівна. - А музика приваблювала найбільше. Ось і поєднала педагогіку та музику. Вже 26 років працюю в Маневицькій дитячій музичній школі. Діти особливо тонко відчувають фальш душі, фальш музичних нот. 
Гордиться Лілія Євгенівна своїми вихованцями - учасниками і переможцями районних і обласних конкурсів. Серед них призери обласних творчих змагань Орест Олексюк, Віктор Величко, Наталія Горайчук, Валерія Алексійчук. 
Поцікавилась я у педагога чи радила вона б молоді вибирати музичне мистецтво як майбутню професію? І чи такий інструмент, як акордеон, користується популярністю у наш час?
У відповідь почула: 
- Звичайно! Музика це наше духовне я. Це наша чиста душа, це наша людська мораль, наше життя. А такий музичний інструмент, як акордеон, завжди  був і є душею українського народу, його мелодія нікого не залишає байдужим. Я дуже люблю свою професію. Навіть коли б мені довелося прожити життя ще раз, всеодно пішла б стежкою мистецтва, музики.  
Тож нехай панує музика в серці кожної дитини!
Ірина Ольховик, 
учениця 10В класу ЗОШ І-ІІІ ст. 
№2-гімназія смт Маневичі, 
член гуртка «Юний журналіст». 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua