лютого

23

Субота

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Микола Прокопович Остапець уміло підбирав кадри. Шанував і поважав усіх працівників апарату, вимогливо ставився до кожного і надавав конкретну допомогу у вирішенні тих чи інших питань. Ніколи не допускав зневаги до кого-небудь, не підвищував голос, не принижував людської гідності.
За багато років роботи Микола Прокопович нікого не притягнув до кримінальної відповідальності, вчив дотримуватись букви закону, справедливості. Ніби через стіну бачив кожного працівника і знав, як той виконує роботу.
І сьогодні, при зустрічах, ми з радістю згадуємо про наш колишній колектив, ту хорошу, дружню атмосферу, яка сприяла кожному вміло виконувати свої обов’язки.
Як керівник, він шанував кадри району, захищав від несправедливості, вчив бачити помилки і робити із них висновки.
Микола Прокопович  завжди об’єктивно оцінював і свою роботу, особисту поведінку серед людей. Якщо траплялись якісь непорозуміння, викликані суб’єктивними оцінками окремих людей, знаходив мужність попросити вибачення після з’ясування обставин.
Він не любив підлабузників, навуходоносорів. Про нього ніхто не скаже, що брав побори, що йому везли, несли, давали… Його стиль життя – це зранку і до пізньої ночі робота, робота, робота. Світає, а він уже на фермі, на тракторній бригаді, на полі  віддаленого села.
Петро СМУСЬ, 
працівник райкому партії 
з 1976 по 1991 рік.
На знімку: 1 травня 1979 року
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua