квітня

25

Четвер

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Хто пам’ятає Маневичі 60-х років минулого століття, підтвердить, що це було велике занедбане село з трьома двоповерховими будівлями. Після ліквідації району в 1962 році населений пункт ще більше занепав.
Почали оживати Маневичі тільки після відновлення району в 1965 році. І в цьому величезна заслуга Миколи Прокоповича Остапця. Він був і організатором, і архітектором, і виконробом. Не пропускав жодної «планьорки», ретельно контролював хід робіт і, як дитина, радів кожному зведеному об’єкту: адмінприміщенням районної та селищної рад, управлінню сільського господарства, райлікарні, поліклініки, санстанції, школи №2, бібліотеки, музею, профтехучилища, Будинку культури, двох дитсадків, пошти, суду, управління соцзахисту, автостанції, готелю, загсу та ін. А скільки зведено житлових будинків! Скільки коштів і зусиль вкладено, щоб зробити містечко впорядкованим та ошатним!
Разом з тим змінювались обриси і населених пунктів району. Швидкими темпами будувались школи, дитсадки, заклади культури, тваринницькі приміщення, дороги, вимальовувались благоустроєні центри сіл. 
Одночасно розвивалась промисловість, сільське господарство, зростала економіка району. І все це здобутки наших працьовитих, самовідданих людей, які під керівництвом М.П. Остапця натхненно трудились над оновленням рідного краю. Він постійно черпав силу від людей і сам заряджав їх новою енергією та ентузіазмом.
Його улюблена фраза: «Щоб досягти чогось, треба плуга перти». І дійсно, він сам з усіх сил тягнув плуга і всіх, хто працював з ним, схиляв до цього.
Наталія СТЕПАНЮК, 
працівник райкому партії з 1978 по 1991 рік.
На фото: 1987 рік. Почесну грамоту з рук М.П.Остапця отримує директор меблевої фабрики Микола Федина.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua