квітня

25

Четвер

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Сільські клуби в нашій державі здебільшого мають поважний вік, а тому і виглядають досить часто, м’яко кажучи, не надто привабливо. Проте, як виявляється, вік закладу – не головне, велике значення має те, хто ним керує. 
Під час виїзної колегії райдержадміністрації довелось побувати у с. Криничне Четвертнянської сільської ради. Звісно, зайшли і в сільський клуб, вигляд якого зовні лякав тріщиною у стіні. Але, на подив членів колегії та інших посадових осіб, інтер’єр явно не відповідав екстер’єру. У холі культурного закладу розмістились тенісний стіл, фортепіано та своєрідний музей села, в якому знаходяться старовинні вироби – вишиті рушники та скатертини, картини, гончарні та дерев'яні вироби, інші речі побуту.
Зазирнувши до актової зали, були також не розчаровані, бо саме так і має виглядати культурний центр села – сільський клуб: чисто, пофарбована підлога, справні стільці, гарно оформлена сцена.
Посадовці відмітили роботу молодої завідувачки, зауваживши, що не в кожному великому селі району можна спостерігати таку картину. 
Як виявилось, Катерина Ярмолюк працює завклубом лише два роки, змінивши на цій посаді свою матір Валентину Близнюк. Організувавши приємне дозвілля місцевої молоді, за кошти від надання платних послуг зробила косметичний ремонт приміщення. 
Нині у клубі діють вокальний гурток та гурток художнього слова. А тепер завідувачка працює над тим, аби організувати хореографічні гуртки як для дітей, так і для дорослих. Оскільки у клубі є лише мікрофон та музичний центр, для проведення заходів використовує власну апаратуру. 
У 2008 році пані Катерина закінчила Луцький педагогічний коледж за спеціальністю вчитель музики. Але до роботи приступила лише з кінця 2016 року, бо перебувала у тривалій декретній відпустці, доглядаючи разом із чоловіком Леонідом четверо дітей. Нині поки Катерина Олександрівна на роботі чоловік із дітьми. 
Подружжя проживає разом із чоловіковою бабусею у її будинку, тримає чимале господарство та обробляє значну площу землі. Однак, якщо дуже старатися, то все завжди виходить – тож справляється і на роботі, і вдома. 
Сергій ГУСЕНКО.
Фото автора.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua