листопада

19

Понеділок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Величезними квітами радує трав’янистий садовий гібіскус не лише господиню обійстя маневичанку Людмилу Котлицьку (на знімку), а й усіх перехожих. А от справжньою окрасою городу є триметрові соняшники-велетні. На одному з них нарахували 66 квіток.
- Насіння гібіскуса мені привезли із Запоріжжя, - розповідає Людмила Котлицька. – І ось вже три роки ця рослина росте в квітнику. Насіння висадила відразу ж в грунт у трьох місцях, та сходи з’явились лише в одному.
Нині трирічний кущ виріс до 1,5 м (хоч вважається трав’янистою рослиною) та радує величезними, до 20 см в діаметрі, рожевими квітами ціле літо.
- На зиму я його повністю обрізаю і вкриваю, аби не змерз, – ділиться секретами догляду Людмила. – Підживлюю два рази на літо, полив звичайний. На жаль, минулоріч не вдалось зібрати насіння – була мокра осінь, то сподіваюсь зробити це цього року, адже є багато охочих виростити і у себе цю неповторну тропічну рослину.
А от окрасою городу цієї садиби по праву можуть вважатися соняшники-велетні. Нині вони насіваються самі по собі і радують багаточисленними квітами-кошиками. На одному із триметрових красенів нарахували 66 жовтогарячих голівок.
- Деякі з них я вже використала для букетів. Квіткові композиції із соняшників дуже гарні, - говорить Людмила. – А от  на ще одному гігантові висотою вже більше 3-х метрів розцвіла лише одна квітка, отож ще він росте.
Рідні, друзі та знайомі влаштовують численні фотосесії біля дивовижних квітучих рослин. В захваті від можливості сфотографуватись був і син племінниці господині Артемко Кушко (на знімку). Для нього цей соняшник як справжнє дерево.
Олена БИЧКОВА.
Фото Оксани Кушко.

Коментарі  

#1 Mamie 03.11.2018, 13:26
I have noticed you don't monetize your page, don't waste your traffic, you can earn additional
cash every month. You can use the best adsense alternative for any type of
website (they approve all websites), for more info simply search in gooogle: boorfe's tips monetize
your website

Here is my page - BestGilbert: https://FollowLola.blogspot.se

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua