квітня

25

Четвер

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Заповіти 104-річного карпатського мудреця

 

 Після сорока п’яти  років (а бажано ще раніше) варто забути назавжди про таку їжу: солодка випічка (крім вівсяної), масло, свинячий смалець, маргарин, ковбаси, сосиски, качка, жирне м'ясо, холодець, какао, майонез, соуси, шоколад, цукерки, морозиво, сметана, вершки, смажена картопля, м’ясні бульйони. Всі ці дорогі витребеньки, витягуючи гроші, збуджують наш апетит, спокушають смак і руйнують, передчасно зістарюють організм. Серце втомлюється від них, гусне кров і мляво працює мозок.
 Замість масла приправте кашу перцем або сушеницями.
 Призвичайтеся все запікати або тушкувати. В крайньому разі – варити. Але – не смажити.
 Солодким не раджу захоплюватися. Хіба коли підстрибнув кров'яний тиск. Від надмірності солодкого більше хвороб, ніж від іншого.
 Солоне затримує воду в організмі, тіло набрякає, тиск підвищується. А от гірке допомагає ниркам, мозку, очищає організм від зайвини.
 Не запивайте страву молоком, воно – окрема страва. Не їжте хліб із м’ясом і не споживайте фрукти під час обіду – буде бродіння в шлунку.
х х х
 Щасливий, хто має доброго і вірного  товариша на довгі роки. Це подовжить і йому вік.
 Почни з простого: менше пий, менше їж, більше рухайся. І бодай коротко, але смиренно молися: «Господ Ісусе, сине Божий, помилуй мене грішного». І побачиш, як обновишся.
 Якщо сумніваєшся в чомусь, зачекай. Якщо засумніваєшся вдруге, не роби цього.
 Якщо хочеться, але не можна, перетерпи. Якщо дуже хочеться, дозволь собі це один раз. Щоб зрозуміти, чи це тобі треба.
 Не ти для часу, а час для тебе. Не діли хвилину, годину. Не обганяй і не помножуй час. Скорися його звичайному і мудрому плину. І він винесе тебе, куди належить – у Вічність. Увійди в час, як у ріку, розчинись в ньому… Щоб простити минуле, пізнати теперішнє і розгадати майбутнє. І прийде спокій сили. І сила спокою.
Із книги Мирослава Дочинця "Многії літа. Благії літа". 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua