грудня

18

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

На сьогоднішній день підприємство працює під новим логотипом, в який включена назва компанії, до якої входить товариство. Ключова причина рестай­лін­гу   агроіндустріального холдингу МХП - це бажання відповідати сучасним тенденціям та вимогам світового ринку.

 

 Оновлений стиль об'єднав усі компанії Групи, що допомагає споживачам ідентифікувати підприємства холдингу та краще розуміти його цінності. Сутність бренду полягає у відображенні млина, який перетворює аграрні ресурси в якісну сировину за допомогою вітру - зусиль працівників компанії. Подібні візуальні зміни в агроіндустріальному холдингу відбулися вперше за 20 років роботи на ринку.

Нове лого та філософія, яку воно відображає, дуже близькі ТОВ "Баффало", що працює в складі Групи МХП вже понад 10 років і займається саме рослинництвом. Станом на кінець 2017 року земельний банк підприємства склав 6 232 га, майже 60% з яких використовується виключно для рослинництва. Все це дозволяє отримувати річний урожай у розмірі майже 8 000 тонн і зберігати понад 1 500 тонн зерна. У "Баффало" працює близько 200 співробітників.

Попри невеличкі розміри порівняно з іншими підрозділами холдингу МХП, підприємство характеризується значним позитивним впливом на економічно-соціальне становище в регіоні. Наприклад, розмір Єдиного соціального внеску, сплаченого ТОВ "Баффало" у минулому році, становить майже 3 млн грн, а податків на доходи фізичних осіб та військового внеску - по 210 та 200 тис. грн відповідно. Безпосередньо у місцеві бюджети та на матеріальне забезпечення працівників йдуть зіставні суми. Для прилеглих населених пунктів це важлива частка коштів, необхідних для вирішення життєво важливих питань громад.

Підприємство докладає значних зусиль для того, щоби в повній мірі відповідати цінностям МХП та дотримуватись принципів соціальної відповідальності. Місцевим громадам надається допомога у розвитку інфраструктурних проектів. Щороку техніка МХП безкоштовно використовується для розчистки доріг від снігу. Минулого року на проведення освітлення у с Боровичі виділено 15 тис. грн. Ще 35,6 тис. грн надано вірянам для оздоблення храмів у смт Колки, с. Ситниця та с. Замостя. У с. Четвертня відремонтовано медичну амбулаторію на суму 4 тис. гривень.

Холдинг МХП завжди бере участь у культурному житті регіону, де розташовуються виробничі потужності. Підприємство ТОВ "Баффало" сприяє діяльності обласної федерації "Пожежно-прикладного спорту", фінансуючи підготовку до всеукраїнських змагань. Народному ансамблю пісні і танцю "Колос" будинку культури Старосільської сільської ради безкоштовно надаються транспортні послуги. Регулярно проводяться урочисті заходи, а також збори у прилеглих селах для обговорення ключових питань. Прийом громадян керівництвом передбачений не рідше одного разу на тиждень.

Жителі прилеглих сіл за останні 11 років вже встигли переконатися, що холдинг МХП завжди готовий надати посильну підтримку на розвиток району. І соціальна активність на цьому не зупиняється: протягом найближчих місяців ТОВ "Баффало" планує взяти участь у проектах сіл Четвертня, Боровичі, Старосілля та Озерне Волинської області.

Прес-служба ТОВ "Баффало".

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua