червня

20

Четвер

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

15 травня на Волині розпочав роботу навчально-методичний збір з питань проведення просвітницької роботи з населенням, яке проживає у зоні спостереження атомних електростанцій.

 

У навчально-методичному зборі, який очолив заступник начальника управління ― начальник відділу радіаційного, хімічного захисту та організації евакозаходів управління захисту населення і територій Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Геннадій Долбіков, взяли участь представники центрального апарату ДСНС, навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, керівники та співробітники підрозділів організації заходів цивільного захисту, відділів і секторів зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю територіальних органів ДСНС України у Рівненській, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Миколаївській, Хмельницькій, Херсонській та Харківській областях.

Перший день збору розпочався із заходів у Маневицькому районі, значна частина якого розташована у 30-кілометровій зоні спостереження Рівненської АЕС, тож проблематика радіаційного захисту близька й актуальна для населення цього краю.

Під час робочого засідання, що відбулося у Маневицькій райдержадміністрації, йшлося про просвітницькі заходи серед населення щодо дій на випадок радіаційної аварії, організацію роботи консультаційного пункту з цих питань, а також  про порядок видачі індивідуальних засобів захисту органів дихання в разі виникнення надзвичайної ситуації, пов'язаної з радіоактивним забрудненням місцевості.

Під час практичної частини збору учасники ознайомилися з кращими напрацюваннями у галузі просвітницької діяльності з радіаційної безпеки серед підростаючого покоління. Зокрема побували в дошкільному закладі села Красноволя Маневицького району, де стали почесними гостями відкритого заняття з малюками на тему радіаційної безпеки. До уваги гостей дошкільнята з педагогами представили навчальне театралізоване дійство, у якому головний герой – Котигорошко – вступив у боротьбу з радіаційним драконом і вийшов з неї переможцем. Крім того, представники відомств разом із малюками створили колективне панно «Мій безпечний і прекрасний світ».

Учасники збору відвідали також відкрите заняття з радіаційної безпеки у загальноосвітній школі № 1 імені героя України Андрія Снітка у селищі Маневичі.

https://vl.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/9510.html

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua