травня

26

Неділя

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

25 лютого 2019 року учням 8-9 класів ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Героя України Андрія Снітка смт Маневичі рятувальники Маневицького РВ УДСНС України у Волинській області спільно з державним інспектором ОНПС державної екологічної інспекції у Волинській області розповіли про негативні наслідки через спалювання сухої трави та рослинності.

 

 

 

 

Кожного року з настанням весни рятувальникам доводиться стикатися з проблемою весняних підпалів сухої трави і збільшенням кількості пожеж, що виникають в результаті спалювання минулорічної сухої рослинності. При цьому, мало хто замислюється про вплив такої діяльності на навколишнє природнє середовище та здоров'я оточуючих. Населення часто забуває, що при випалюванні сухої трави порушується коренева система рослин, від високої температури знищується родючий шар  ґрунту, гинуть комахи і тварини.

 

Але, найголовніше, що від спалювання сухої трави загоряються житлові будинки, господарські будівлі, гине худоба і люди. Нерідко вогонь переходить на лісові масиви і торф'яники, результатом яких стають тривалі пожежі.

 

Наголошувалось і на тому, що громадяни, які порушують вимоги пожежної безпеки на своїх присадибних ділянках чи земельних паях, у лісах чи лугах, будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.

 

У ЗОШ розміщена друкована продукція з роз'ясненнями щодо недопущення спалювання залишків сухої рослинності.

 

 

 

Анатолій СЛУПАЧИК.

 

провідний фахівець Маневицького РВ  

 

УДСНС України у Волинській області,

 

 майор служби цивільного захисту.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua