квітня

25

Четвер

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Щодня майже сотня школярів із Маюничів, Малої Осниці, Заріччя та Тельчів на навчання у Велику Осницю  підвозиться дорогою, яка перебуває у критичному стані, а на відрізку 4-5 км її фактично взагалі немає. 
Одна із найгостріших проблем Великоосницької сільської ради – катастрофічний стан автомобільної дороги державного значення Т-18-02 Маюничі-Велика Осниця-Колки-Копилля.
Ця автомобільна дорога дає жителям сільської ради сполучення не тільки із сусідніми селами, а й  із Колками, містами Луцьк, Вараш, Тернопіль. Та відрізок дороги  від Великої Осниці до межі із Рівненською областю перебуває у вкрай жахливому стані. Перевізники погрожують взагалі припинити тут їздити. Ми вже неодноразово піднімали  проблему стану дороги,  бо через це щодня наражаються на небезпеку діти, які двома рейсами шкільних автобусів підводяться на навчання. Окрім того, цією ж дорогою батьки власним транспортом із Заріччя та Малої Осниці довозять діток в дошкільний навчальний заклад  с. Велика Осниця. 
 Через жахливий стан дороги потерпають всі: перевізники, пасажири,  власники приватних авто, яким доводиться тут проїжджати. Нинішній стан українських автомобільних доріг, поза всяким сумнівом, став загальнонаціональною проблемою, та найбільш прикро, що в даному випадку у Великоосницькій сільраді від цього страждають діти.
Сергій Ковбасюк,
Великоосницький 
сільський голова.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua