червня

18

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

У поштових скриньках виявили дві заяви-призначення, що стосуються постачання електроенергії та розподілу її. Роз’ясніть, що це за заяви?
З 1 січня 2019 року в Україні запускається перший етап реформи ринку електроенергії. Так, зовсім скоро послуги споживачам будуть надавати дві окремі компанії – оператор розподільних систем і постачальник, з якими  споживачі електроенергії мають укласти  договори. 
Перша компанія буде займатися виключно розподілом електричної енергії та експлуатацією електромереж. А друга буде постачати електроенергію споживачам, контролювати нарахування платежів і розрахунки.
Це означає, що українцям потрібно переукласти договори, за якими вони з лютого 2019 почнуть отримувати нові платіжки. Потім вони почнуть отримувати рахунки за спожиту енергію за зразком заяв про приєднання до так званих «умов угоди споживача про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії». Буде вже два договори: про надання послуг з розподілу і про постачання електричної енергії.
Для підписання нових договорів необов'язково особисто заповнювати та надсилати заяву на приєднання. Є спрощена процедура: можна продовжувати користуватися послугами і оплачувати рахунки. Так споживач автоматично приєднається до послуг компанії-постачальника електричної енергії. 
Крім того, вже з 1 лютого 2019-го квитанції набудуть нового зовнішнього вигляду. 
У самій квитанції буде два окремих рядки: «за послуги розподілу» і «за послуги постачання електроенергії». Поділ тарифу на дві графи — європейська практика, і на тариф вона не впливає, заспокоюють експерти, так як встановлює і контролює його уряд.
З інтернет-ресурсів. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua