травня

19

Неділя

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Новорічні плантації – саме так лісівники називають посадки ялинок для продажу в передсвяткові дні грудня. Лісівники ДП «Маневицьке лісове господарство» щороку створюють плантації новорічних ялинок, на яких згодом буде здійснюватися заготівля  і подальша реалізація.
Мало хто задумується, який довготривалий шлях новорічної ялинки до нашої оселі. Аби ялинки набули товарного вигляду, в ДП «Маневицьке лісове господарство» вирощують їх до десяти років. Звичайно ж, не обходиться без клопотів і матеріальних затрат. 
Розпочинається все із заготівлі насіння – шишки ялини та сосни, зібрані у листопаді-грудні, висушують у шишкосушарці з метою отримання насіння, яке  у весняний період висівають в підготовлений ґрунт у розсадниках, а після пророщення висаджують на плантаціях.
Вирощування сіянців триває до двох років, впродовж яких проводять догляди за посівами шляхом проривання бур’янів, поливання в посушливий період, бокового затінення від сонця, боротьбу з шкідниками та хворобами.
Далі сіянці висаджують у борозни на спеціально відведену та підготовлену ділянку під плантацію новорічних ялинок. 
Нещодавно в Маневицькому лісництві  під керівництвом лісничого Олександра Швеця, була створена плантація ялини звичайної площею 2 гектари. Протягом п’яти років будуть здійснюватися догляди за цією плантацією, а згодом уже відбуватиметься реалізація ялини звичайної.
Площа новорічних плантацій в ДП «Маневицький лісгосп» становить 23 га. Станом на сьогодні лісогосподарськоге підприємство має достатню кількість сосни та ялини для реалізації їх до новорічних свят. 
Новорічну красуню для власних домівок і офісів, шкіл, дитячих садочків, Будинків культури, міських майданів і площ, кожен зможе підібрати для себе за смаком: можна обрати і зовсім маленькі і високі-превисокі.
Прес-служба 
ДП "Маневицьке ЛГ".

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua