травня

25

Субота

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

На календарі – кінець листопада, і в ДП «Колківське ЛГ», як і у всіх підприємствах лісового господарства району розпочався передноворічний продаж новорічних ялинок.
За декілька тижнів розпочнуться справжні "полювання". Хто прийде за ялинкою на базар, а хто схоче «нагріти руки» на незаконному продажу ялинок. Аби хапуги не вирубували ялинок і не продавали їх, на підприємстві  намічені попереджувальні заходи. Зокрема, з метою збереження хвойних молодняків у новорічно-різдвяний період   підприємством  опрацьовано та погоджено з органами місцевого самоврядування й поліцією комплексні плани проведення  спільних рейдів, складено план заходів щодо попередження незаконних рубок, браконьєрства та крадіжок новорічних деревець.
Зазначимо для потенційних покупців, що новорічні ялинки можна купити у кожному з п’яти лісництв підприємства.
Контактні телефони: Граддівське лісництво – 068-4904294 (лісничий Поторась Володимир Іванович); Колківське лісництво - 067-3323208 (лісничий Читкайло Вадим Володимирович); Осницьке лісництво - 068-3384648 (лісничий Фурманчук Павло Валерійович); Рудниківське лісництво - 067-3610725 (лісничий Смічик Андрій Олександрович); Тельчівське лісництво - 098-5109389 (лісничий Радчук Павло Юрійович).
Весь асортимент  новорічних ялинок взято із плантацій підприємства. Деревця екологічно чисті.
Із другої декади грудня  розпочнеться торгівля новорічними ялинками безпосередньо біля садиб лісництв. Запрошуємо усіх охочих придбати  новорічні  ялинки у пунктах продажу. Кожен зможе вибрати новорічну красуню на свій смак. Принагідно нагадуємо, що реалізація новорічних ялинок здійснюється зі спеціальними бирками із штрих-кодом, що містить інформацію про походження новорічних красунь.
Орієнтовна ціна ялинки – 60 грн.
Прес-служба 
ДП «Колківське ЛГ».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua