лютого

23

Субота

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Нагадуємо, що ДП «Маневицьке ліове господарство» реалізовує дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. 
Реалізація паливних дров проводиться безпосередньо в лісництвах, що розташовані та здійснюють господарську діяльність на території проживання громадян із потребами в паливній деревині. В конторі видається наряд на відпуск деревини. Оплата проводиться згідно із прейскурантом в касу лісництва, або в найближчому відділенні банку, який обслуговує зазначене лісництво. Реалізаційна ціна дров складає 180 гривень за 1 кубічний метр для хвойних та мяколистяних порід, 198 гривень за 1 кубічний метр для твердолистяних порід (із врахуванням податку на додану вартість). В день відпуску дров паливних має бути проведена оплата.
Документом, який засвідчує законність придбання деревини, є товарно-транспортна накладна (форма ТТН-ліс). Товарно-транспортна накладна видається окремо на кожну одиницю транспорту. Зазначимо, що стандартною довжиною дров для реалізації їх населенню є колоди довжиною до 1 м. На партію дров, яку придбав покупець, прибивається одна бирка.
Заготівля та доставка дров паливних здійснюється власними силами покупця.
Прес-служба ДП "Маневицьке ЛГ".

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua