травня

25

Субота

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Нагадуємо, що ДП «Маневицьке ліове господарство» реалізовує дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. 
Реалізація паливних дров проводиться безпосередньо в лісництвах, що розташовані та здійснюють господарську діяльність на території проживання громадян із потребами в паливній деревині. В конторі видається наряд на відпуск деревини. Оплата проводиться згідно із прейскурантом в касу лісництва, або в найближчому відділенні банку, який обслуговує зазначене лісництво. Реалізаційна ціна дров складає 180 гривень за 1 кубічний метр для хвойних та мяколистяних порід, 198 гривень за 1 кубічний метр для твердолистяних порід (із врахуванням податку на додану вартість). В день відпуску дров паливних має бути проведена оплата.
Документом, який засвідчує законність придбання деревини, є товарно-транспортна накладна (форма ТТН-ліс). Товарно-транспортна накладна видається окремо на кожну одиницю транспорту. Зазначимо, що стандартною довжиною дров для реалізації їх населенню є колоди довжиною до 1 м. На партію дров, яку придбав покупець, прибивається одна бирка.
Заготівля та доставка дров паливних здійснюється власними силами покупця.
Прес-служба ДП "Маневицьке ЛГ".

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua